Vítejte na stránkách gymnázia

Úvodní stránka

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9, jehož zřizovatelem je Olomoucký kraj, bylo založeno v roce 1991.​
Gymnázium poskytuje širokou nabídku profilací. Kromě tradičního čtyřletého a osmiletého typu studia nabízíme také obor šestiletý pro absolventy 7. tříd základních škol – bilingvní studium španělského jazyka.
Školu navštěvuje asi 600 žáků, které učí více než 50 kvalifikovaných pedagogů včetně rodilých mluvčích pro výuku německého, španělského a anglického jazyka.

 

Esejistická soutěž

Vloženo 24.4.2017

Studenti našeho gymnázia po roce opět uspěli v esejisticko-prezentační soutěži „V Olomouckém kraji jsem doma. A vždycky budu!“. Dokázali tak, že mají množství inovativních nápadů, které dokáží sepsat a navíc prezentovat před náročnou porotou.

Biologická olympiáda

Vloženo 24.4.2017

V měsíci dubnu proběhla okresní kola biologické olympiády pro žáky nižších gymnázií a ZŠ. Naši školu reprezentovali Ema Krumniklová a Filip Klvaňa z 1.E v kategorii D, v kategorii C Michal Piškula z 4.E.

Studenti vyrazili do prosluněného Španělska

Vloženo 20.4.2017

Za poznáním krásného Španělska se vydali naši studenti. Studijní pobyt, který trval od 6. do 15. dubna, si všichni velmi užili a kromě dobré nálady, opálení a poznání Valencie a Barcelony si procvičili španělštinu, kterou na škole intenzivně studují.

Máme nejlepší tým republiky ve futsalu

Vloženo 20.4.2017

Zlatý pohár o nejlepší tým ve futsalu si odvezli ve středu 18. dubna naši studenti z republikového finále, které se konalo ve Žďáru nad Sázavou.


Informace Informace o studiu
pro školní rok 2017 / 2018

Informace Španělská sekce
Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel: 585 412 493
e-mail: skola@gcajkol.cz