Suplování:   Pátek 9.2.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

6.E

       

Akce

Akce

Akce

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Janečková Markéta

-

VAR

-

TOM

HRO

STY

-

-

-

Králová Zuzana

       

KAŠ

..

-

   

Kružík Vítězslav

-

-

-

DRL

DRL

..

..

-

-

Nohýl Jan

-

PAZ

-

-

-

-

RUA

-

-

Pytlíček Tomáš

-

MAR

VAR

-

SMO

HIM

-

-

-

Peštuková Sedláčková Helena

-

VOD

DRL

HIM

-

-

-

-

-

Svobodová Veronika

..

..

-

OLM

-

-

STF

-

-

Tichý Petr

-

VAS

DRL

           

Zajícová Sylva

-

-

DIV

MAR

PAZ

-

..

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

2.E

3.hod

De

 

(BiC)

supluje

Marcoulisová Jana

(ZAJ)

 

4.hod

Fy

 

(FyC)

supluje

Pazdera Václav

(ZAJ)

 

5.hod

Aj

Sk1

(Uč3E)

spojí

Štýbnarová Hana

(JAM)

 

5.hod

Aj

Sk2

(Uč3E)

změna

Štýbnarová Hana

 

3.E

3.hod

Nj

Sk1

(Uč3E)

spojí

Himmlerová Olga

(SED)

 

3.hod

Nj

Sk2

(Uč3E)

změna

Himmlerová Olga

 
 

4.hod

Tv

TV1

(HA1)

supluje

Hronek Dušan

(JAM)

1.D

6.hod

Šj

 

(Uč1D)

supluje

Rúa Abad Rodrigo

(NOH)

2.D

4.hod

Šj

 

(Uč4D)

supluje

Kašpír Vlastimil

(KRA)

1.A

1.hod

De

 

(Uč3D)

supluje

Marcoulisová Jana

(PYT)

1.B

3.hod

Šj

Šj

(KnB)

supluje

del Olmo Acebes Óscar

(SVO)

1.C

1.hod

Nj

JAZ2

(Uč8E)

spojí

Vodáková Soňa

(SED)

5.E

5.hod

Nj

 

(Uč5E)

supluje

Himmlerová Olga

(PYT)

2.A

3.hod

Ev

HV

(EhC)

spojí

Drlíková Eva

(KRU)

 

3.hod

Ev

VV

(EhC)

změna

Drlíková Eva

 
 

4.hod

Ev

HV

(EhC)

spojí

Drlíková Eva

(KRU)

 

4.hod

Ev

VV

(EhC)

změna

Drlíková Eva

 

2.B

5.hod

Eh

HV

 

odpadá

 

(KRU)

 

6.hod

Eh

HV

 

odpadá

 

(KRU)

2.C

1.hod

Aj

Sk2

(Uč2C)

změna

Vasiljev Pavel

 
 

1.hod

Aj

Sk1

(Uč2C)

spojí

Vasiljev Pavel

(TIC)

 

2.hod

Čj

Sk1

(Uč2C)

supluje

Drlíková Eva

(SED)

 

2.hod

Čj

Sk2

(Uč2C)

spojí

Drlíková Eva

(TIC)

 

5.hod

Eh

HV

 

odpadá

 

(KRU)

 

6.hod

Eh

HV

 

odpadá

 

(KRU)

4.D

3.hod

Ev

HV

(EhC)

spojí

Drlíková Eva

(KRU)

 

3.hod

Ev

VV

(EhC)

změna

Drlíková Eva

 
 

4.hod

Ev

HV

(EhC)

spojí

Drlíková Eva

(KRU)

 

4.hod

Ev

VV

(EhC)

změna

Drlíková Eva

 

3.A

1.hod

Ma

 

(Uč6D)

supluje

Pazdera Václav

(NOH)

 

3.hod

Tv

TV2

(HA2)

supluje

Tomajková Eva

(JAM)

3.B

0.hod

SŠj

SŠj

 

odpadá

 

(SVO)

 

1.hod

SŠj

SŠj

 

odpadá

 

(SVO)

 

6.hod

Ze

Šj

(Uč2B)

supluje

Štefková Jolana

(SVO)

7.E

2.hod

Fy

 

(UchD)

supluje

Diviš Jan

(ZAJ)

5.D

0.hod

SŠj

SŠj

 

odpadá

 

(SVO)

 

1.hod

SŠj

SŠj

 

odpadá

 

(SVO)

 

3.hod

Tv

TV2

(HA2)

supluje

Tomajková Eva

(JAM)

4.B

1.hod

Aj

Aj2

(Uč4B)

spojí

Varmuža Jan

(JAM)

4.C

4.hod

Bi

 

(Uč4C)

supluje

Smolková Alena

(PYT)

8.E

2.hod

Aj

 

(Uč2B)

supluje

Varmuža Jan

(PYT)

Chemická soutěž v Pardubicích, výběr žáků, dohled : ZAJ
Beseda v knihovně pro 6.E, 4. - 6. hodina, dohled : KRA

 

Zpracováno v systému Bakaláři