Suplování:   Pátek 7.12.2018

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Brumar Michal

..

..

-

-

PYT

-

-

   

Havlíková Dana

..

..

STO

-

STO

-

-

-

-

Kašpír Vlastimil

     

-

SVO

LEF

VAL

-

-

Konštacká Pavla

-

-

-

SVS

-

ZAJ

HIM

-

-

Tomajková Eva

..

..

-

PYT

ŠVE

STO

-

-

-

Vodáková Soňa

-

ZAN

ZAN

ZAN

ZAN

ZAN

-

-

-

Zajícová Sylva

   

MAR

           

Změny v rozvrzích tříd:

1.E

3.hod

Ov

 

(Uč1C)

supluje

Pytlíček Tomáš

(TOM)

2.E

5.hod

Tv

Chl

(HA2)

supluje

Stodůlková Michaela

(TOM)

3.E

2.hod

De

 

(BiC)

supluje

Marcoulisová Jana

(ZAJ)

 

3.hod

Nj

Sk2

(Uč3E)

supluje

Zatloukalová Nikola

(VOD)

4.E

2.hod

Ze

 

(Uč4E)

supluje

Stodůlková Michaela

(HAD)

 

6.hod

Nj

Sk2

(Uč4E)

spojí

Himmlerová Olga

(KOP)

2.D

3.hod

Čj

 

(Uč2D)

supluje

Svoboda Stanislav

(KOP)

 

6.hod

Šj

Sk2

(Uč5E)

spojí

Valls Cecilia

(KAŠ)

1.B

4.hod

Ma

NJ

(LchD)

změna

Pudil Karel

 
 

5.hod

Nj

NJ

(Uč1C)

supluje

Zatloukalová Nikola

(VOD)

2.B

4.hod

Zsv

 

(Uč2B)

supluje

Pytlíček Tomáš

(BRU)

2.C

1.hod

Nj

JAZ1

(Uč2C)

supluje

Zatloukalová Nikola

(VOD)

 

4.hod

Nj

JAZ2

(Uč2C)

supluje

Zatloukalová Nikola

(VOD)

3.A

0.hod

Sze

SZe

 

odpadá

 

(HAD)

 

1.hod

Sze

SZe

 

odpadá

 

(HAD)

3.B

0.hod

ZFin

FIN1

 

odpadá

 

(BRU)

 

0.hod

Sze

SZe

 

odpadá

 

(HAD)

 

1.hod

ZFin

FIN1

 

odpadá

 

(BRU)

 

1.hod

Sze

SZe

 

odpadá

 

(HAD)

 

2.hod

Čj

 

(Uč1C)

změna

Pásztová Marcela

 
 

3.hod

Aj

Nj

(LchD)

změna

Štýbnarová Hana

 
 

5.hod

Bi

 

(BiC)

supluje

Zajícová Sylva

(KOP)

 

6.hod

Ze

Nj

(Uč4B)

změna

Kobzová Pavla

 

3.C

0.hod

Sze

SZe

 

odpadá

 

(HAD)

 

0.hod

ZFin

FIN1

 

odpadá

 

(BRU)

 

1.hod

Sze

SZe

 

odpadá

 

(HAD)

 

1.hod

ZFin

FIN1

 

odpadá

 

(BRU)

 

4.hod

Tv

Sk2

(HA2)

supluje

Hronková Švecová Marcela

(TOM)

 

4.hod

Tv

Sk1

(HA1)

supluje

Stodůlková Michaela

(HAD)

7.E

0.hod

Sze

SZe

 

odpadá

 

(HAD)

 

1.hod

Sze

SZe

 

odpadá

 

(HAD)

 

2.hod

Nj

Sk2

(Uč7E)

supluje

Zatloukalová Nikola

(VOD)

5.D

0.hod

Sze

SZe

 

odpadá

 

(HAD)

 

1.hod

Sze

SZe

 

odpadá

 

(HAD)

 

5.hod

ŠjL

 

(Uč3D)

supluje

Leal Funes Juan Manuel

(KAŠ)

4.A

0.hod

Sze

SZe2

 

odpadá

 

(TOM)

 

1.hod

Sze

SZe2

 

odpadá

 

(TOM)

4.B

0.hod

Sze

SZe2

 

odpadá

 

(TOM)

 

1.hod

Sze

SZe2

 

odpadá

 

(TOM)

 

4.hod

De

Šj

(Uč3D)

supluje

Svobodová Veronika

(KAŠ)

6.D

0.hod

Sze

SZe2

 

odpadá

 

(TOM)

 

1.hod

Sze

SZe2

 

odpadá

 

(TOM)

Akce v rámci ZSV, projekt OP 40, pro seminář 3. ročník základy finančního vzdělávání, 1. - 6. hodina, dohled : BRU

 

Zpracováno v systému Bakaláři