Suplování:   Pondělí 11.2.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.D

 

ZkŠj

ZkŠj

ZkŠj

ZkŠj

ZkŠj

ZkŠj

   

1.B

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

1.C

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

LVVZ

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Farmačková Eva

-

STY

VAR

-

STY

-

HIM

   

Havlíková Dana

-

..

..

-

JAN

..

-

-

-

Hronek Dušan

-

-

..

ZAL

-

STY

TIC

-

-

Janečková Markéta

-

..

..

-

-

JAN

STO

-

-

Kašpír Vlastimil

 

-

-

-

-

..

BRU

   

Schadwill Miriam

..

..

ZAL

HIM

-

ZAL

-

..

..

Peštuková Sedláčková Helena

-

-

HIM

VAR

VAR

TIC

-

-

-

Smolková Alena

-

..

..

-

POR

PAZ

-

-

-

Štefková Jolana

   

-

-

OLM

-

-

   

Tomajková Eva

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Valls Cecilia

 

-

-

..

..

NOH

..

   

Vasiljev Pavel

-

AND

LEF

..

TIC

BAT

-

..

..

Zelný Matúš

-

ZAV

KRA

TIC

-

-

..

..

..

Změny v rozvrzích tříd:

2.E

1.hod

Aj

 

(Uč2E)

supluje

Zavadilová Tereza

(ZEL)

 

3.hod

Aj

AJ2

(Uč2E)

spojí

Varmuža Jan

(SED)

3.E

1.hod

Aj

Sk1

(Uč3E)

spojí

Štýbnarová Hana

(FAR)

1.D

2.hod

Šj

Sk2

(Uč1D)

změna

Nováková Anna

 
 

5.hod

Ze

Dív

(Uč1D)

změna

Janečková Jiřina

 
 

5.hod

Ze

Chl

(Uč1D)

spojí

Janečková Jiřina

(JAM)

4.E

2.hod

Nj

Sk1

(Uč4E)

spojí

Himmlerová Olga

(SED)

 

4.hod

AjV

AjV

(Uč4E)

supluje

Varmuža Jan

(SED)

 

5.hod

Fy

 

(Uč4E)

supluje

Pazdera Václav

(SMO)

2.D

2.hod

Čj

 

(Uč1E)

změna

Svoboda Stanislav

 
 

3.hod

Ma

 

(Uč3E)

změna

Nohýl Jan

 
 

4.hod

Aj

Sk2

(Uč8E)

změna

Konštacká Pavla

 
 

5.hod

Ma

Sk2

(FyC)

supluje

Nohýl Jan

(VAL)

 

6.hod

De

 

(Uč1E)

změna

Marcoulisová Jana

 

5.E

4.hod

Ma

 

(FyC)

supluje

Porubová Jitka

(SMO)

3.D

2.hod

Čj

 

(Uč3B)

supluje

Králová Zuzana

(ZEL)

2.A

1.hod

Čj

 

(Uč2B)

supluje

Andree Martina

(VAS)

2.C

1.hod

Tv

TV1

 

odpadá

 

(JAM)

 

1.hod

Tv

TV2

 

odpadá

 

(HAD)

 

2.hod

Tv

TV1

 

odpadá

 

(JAM)

 

2.hod

Tv

TV2

 

odpadá

 

(HAD)

6.E

3.hod

Nj

Sk1

(Uč6E)

spojí

Himmlerová Olga

(SCH)

 

5.hod

Nj

Sk2

(Uč6E)

spojí

Zatloukalová Lenka

(SCH)

 

6.hod

Nj

Sk2

(Uč6E)

změna

Himmlerová Olga

 
 

6.hod

Nj

Sk1

(Uč6E)

spojí

Himmlerová Olga

(FAR)

3.A

2.hod

Aj

 

(Uč3C)

supluje

Varmuža Jan

(FAR)

 

7.hod

Sch

SCh

 

odpadá

 

(ZEL)

 

8.hod

Sch

SCh

 

odpadá

 

(ZEL)

3.B

4.hod

Šj

Šj

(KnB)

supluje

del Olmo Acebes Óscar

(STF)

 

5.hod

Aj

Šj

(Uč3B)

změna

Štýbnarová Hana

 
 

5.hod

Aj

Nj

(Uč3B)

spojí

Štýbnarová Hana

(HRO)

 

7.hod

Sch

SCh

 

odpadá

 

(ZEL)

 

7.hod

DSD

DSD3

 

odpadá

 

(SCH)

 

8.hod

Sch

SCh

 

odpadá

 

(ZEL)

 

8.hod

DSD

DSD3

 

odpadá

 

(SCH)

3.C

1.hod

Tv

Sk1

 

odpadá

 

(SMO)

 

2.hod

Tv

Sk1

 

odpadá

 

(SMO)

 

3.hod

Nj

 

(Uč4C)

supluje

Tichý Petr

(ZEL)

 

4.hod

Nj

Sk2

(Uč3C)

spojí

Tichý Petr

(VAS)

 

7.hod

Sch

SCh

 

odpadá

 

(ZEL)

 

8.hod

Sch

SCh

 

odpadá

 

(ZEL)

7.E

2.hod

Nj

Sk2

(Uč7E)

spojí

Zatloukalová Lenka

(SCH)

 

4.hod

Aj

Aj1

(Uč7E)

spojí

Štýbnarová Hana

(FAR)

 

7.hod

Sch

SCh

 

odpadá

 

(ZEL)

 

8.hod

Sch

SCh

 

odpadá

 

(ZEL)

5.D

6.hod

Zsv

 

(Uč5D)

supluje

Brumar Michal

(KAŠ)

 

7.hod

Sch

SCh

 

odpadá

 

(ZEL)

 

8.hod

Sch

SCh

 

odpadá

 

(ZEL)

4.A

6.hod

Tv

TV2

(HA1)

supluje

Stodůlková Michaela

(JAM)

4.B

0.hod

SNj

SNj

 

odpadá

 

(SCH)

 

1.hod

SNj

SNj

 

odpadá

 

(SCH)

 

4.hod

Aj

Šj

(Uč1C)

změna

Zavadilová Tereza

 
 

6.hod

Nj

Nj

(Uč4B)

supluje

Tichý Petr

(HRO)

 

7.hod

SAj

SAj2

 

odpadá

 

(VAS)

 

8.hod

SAj

SAj2

 

odpadá

 

(VAS)

4.C

5.hod

Nj

JAZ1

(Uč4C)

spojí

Tichý Petr

(SED)

8.E

0.hod

SNj

SNj

 

odpadá

 

(SCH)

 

1.hod

SNj

SNj

 

odpadá

 

(SCH)

 

3.hod

Nj

Sk2

(Uč8E)

spojí

Zatloukalová Lenka

(HRO)

 

4.hod

Tv

TV1

(HA2)

supluje

Janečková Jiřina

(HAD)

 

5.hod

Aj

Sk1

(Uč3C)

změna

Bartlová Alena

 
 

5.hod

Aj

Sk2

(Uč3C)

spojí

Bartlová Alena

(VAS)

6.D

1.hod

Ma

 

(Uč3D)

změna

Rúa Abad Rodrigo

 
 

2.hod

ŠjL

 

(Uč1B)

supluje

Leal Funes Juan Manuel

(VAS)

 

3.hod

ŠjL

 

(AjB)

změna

Leal Funes Juan Manuel

 
 

6.hod

Tv

TV2

(HA1)

supluje

Stodůlková Michaela

(JAM)

 

7.hod

SAj

SAj2

 

odpadá

 

(VAS)

 

8.hod

SAj

SAj2

 

odpadá

 

(VAS)

Lyžařský kurz pro 1.C a 1.B, dohled : HRO, HAD, TOM, VAS, JAM, žáci, kteří se nezúčastní kurzu, budou připojeni k 5.E
Olympiáda - anglický jazyk na Gymnáziu Hejčín, výběr žáků, dohled : FAR
Zkoušky Šj pro 2.D, 1. - 6. hodina, v učebně Šj a ve 2.D, dohled : ŠTF, KAŠ, VAL

 

Zpracováno v systému Bakaláři