Suplování:   Pátek 8.3.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

3.A

     

Akce

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Andree Martina

-

PAS

-

PUD

PUD

-

VAR

-

-

Brumar Michal

..

..

-

-

FAR

-

-

-

-

Franková Zina

     

KAŠ

ZAJ

ZAV

ZAV

-

-

Kameníček Petr

-

-

-

FAR

STO

HIM

LEF

-

-

Marcoulisová Jana

     

VAR

         

Oklešťková Naděžda

     

ZEL

         

Opluštilová Markéta

-

-

-

-

NOH

-

-

-

-

Pytlíček Tomáš

-

DIV

ZEL

-

-

MAR

-

-

-

Rúa Abad Rodrigo

-

VAL

SVO

-

STF

-

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

2.E

1.hod

Fy

 

(Uč2E)

supluje

Diviš Jan

(PYT)

 

4.hod

Ma

 

(Uč2E)

supluje

Nohýl Jan

(OPL)

4.E

3.hod

Eh

Sk2

(Uč4C)

změna

Kružík Vítězslav

 
 

5.hod

De

 

(Uč4E)

supluje

Himmlerová Olga

(KAM)

1.B

1.hod

Čj

 

(Uč1B)

supluje

Pásztová Marcela

(AND)

 

3.hod

Ma

NJ

(Uč1B)

spojí

Pudil Karel

(AND)

 

4.hod

Ma

NJ

(Uč1B)

změna

Pudil Karel

 
 

4.hod

Ma

ŠJ

(Uč1B)

spojí

Pudil Karel

(AND)

1.C

2.hod

Ch

 

(UchD)

supluje

Zelný Matúš

(PYT)

3.D

1.hod

Šj

 

(Uč3D)

supluje

Valls Cecilia

(RUA)

2.A

3.hod

Aj

 

(Uč4D)

supluje

Farmačková Eva

(KAM)

 

4.hod

Ze

 

(ZeC)

supluje

Stodůlková Michaela

(KAM)

 

5.hod

De

 

(Uč4D)

supluje

Marcoulisová Jana

(PYT)

2.B

4.hod

Aj

 

(Uč2B)

supluje

Farmačková Eva

(BRU)

 

6.hod

Aj

 

(Uč2B)

supluje

Varmuža Jan

(AND)

2.C

5.hod

Čj

Sk1

(Uč2C)

spojí

Zavadilová Tereza

(FRA)

 

6.hod

Čj

Sk2

(Uč2C)

spojí

Zavadilová Tereza

(FRA)

6.E

4.hod

Ch

 

(Uč3B)

supluje

Zajícová Sylva

(FRA)

4.D

3.hod

De

 

(KnB)

supluje

Kašpír Vlastimil

(FRA)

 

4.hod

Ze

 

(Uč4D)

supluje

Štefková Jolana

(RUA)

 

6.hod

ŠjL

 

(Uč1B)

supluje

Leal Funes Juan Manuel

(KAM)

3.B

0.hod

ZFin

FIN1

 

odpadá

 

(BRU)

 

1.hod

ZFin

FIN1

 

odpadá

 

(BRU)

3.C

0.hod

ZFin

FIN1

 

odpadá

 

(BRU)

 

1.hod

ZFin

FIN1

 

odpadá

 

(BRU)

4.A

3.hod

Aj

6D4A

(Uč6E)

supluje

Varmuža Jan

(MAR)

4.C

3.hod

Ch

 

(UchD)

supluje

Zelný Matúš

(OKL)

6.D

2.hod

De

 

(Uč5D)

supluje

Svobodová Veronika

(RUA)

 

3.hod

Aj

6D4A

(Uč6E)

supluje

Varmuža Jan

(MAR)

Erasmus+ Bulharsko pro výběr žáků, dohled : KAM, AND, BRU
Beseda se spisovatelem, 3. hodina v EhC, pro 3.A, pro seminář dějepis 3. a 4. ročník, pro výběr 7.E a 4.A, dohled : OKL, MAR

 

Zpracováno v systému Bakaláři