Suplování:   Pondělí 15.4.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.E

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

3.E

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

   

1.D

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

 

4.E

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

2.D

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

1.B

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

 

1.C

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

5.E

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

 

3.D

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

2.A

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

2.B

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

     

2.C

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

6.E

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

   

4.D

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

3.A

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

3.B

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

3.C

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

7.E

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Andree Martina

 

..

..

..

-

-

..

..

..

Brumar Michal

 

-

..

..

MAR

SVO

-

..

 

Diviš Jan

 

..

..

-

-

..

     

Drlíková Eva

 

-

-

ZAV

-

..

     

Farmačková Eva

 

..

..

-

..

-

..

..

..

Franková Zina

 

..

..

-

..

-

     

Friedecká Petra

-

-

KOC

           

Havlíková Dana

-

..

..

-

OKL

..

-

-

-

Himmlerová Olga

-

..

..

..

..

-

..

-

-

Hronek Dušan

 

-

..

KOC

-

..

PAS

   

Hronková Švecová Marcela

 

..

..

-

OKL

PAS

MAR

..

 

Janečková Jiřina

 

..

..

OKL

-

..

     

Janečková Markéta

 

..

..

-

-

..

MAR

   

Kameníček Petr

-

-

..

-

..

-

..

..

-

Kašpír Vlastimil

 

-

-

-

-

..

     

Konštacká Pavla

-

..

..

..

..

-

..

..

..

Králová Zuzana

   

-

-

..

..

     

Kružík Vítězslav

 

..

-

BAT

..

..

..

   

Neoralová Věra

..

..

-

-

..

-

-

-

-

Nohýl Jan

 

..

-

..

PAS

-

     

Nováková Anna

   

..

..

..

       

Opluštilová Markéta

 

..

..

-

SED

..

     

Pazdera Václav

 

ZAV

MAR

..

..

-

..

   

Porubová Jitka

 

-

-

PAS

-

..

     

Pudil Karel

 

-

-

-

..

..

     

Pytlíček Tomáš

-

..

-

-

-

-

-

-

-

Schadwill Miriam

..

..

             

Smolková Alena

 

..

..

-

..

..

..

   

Stodůlková Michaela

-

..

..

OKL

-

..

-

..

-

Svoboda Stanislav

 

-

..

..

..

..

-

..

 

Štefková Jolana

   

-

-

..

       

Štýbnarová Hana

 

..

..

MAR

..

..

-

-

-

Tichý Petr

 

MAR

SED

..

..

SED

-

-

-

Tomajková Eva

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Varmuža Jan

 

..

..

..

-

..

     

Zajícová Sylva

 

-

-

..

-

..

..

..

..

Zatloukalová Lenka

 

-

..

KOC

..

..

     

Zelný Matúš

 

..

..

..

-

-

..

..

..

Změny v rozvrzích tříd:

1.E

1.hod

Čj

 

(Uč2C)

supluje

Zavadilová Tereza

(PAZ)

 

3.hod

Aj

 

(Uč1D)

supluje

Bartlová Alena

(KRU)

 

4.hod

Čj

 

(Uč2E)

supluje

Pásztová Marcela

(NOH)

 

5.hod

Čj

 

(Uč3D)

změna

Zavadilová Tereza

 

5.D

0.hod

Sma

SMa1

 

odpadá

 

(NEV)

 

1.hod

Sma

SMa1

 

odpadá

 

(NEV)

 

2.hod

Ma

 

(Uč2C)

změna

Rúa Abad Rodrigo

 
 

3.hod

Čj

5D3A

(Uč5D)

supluje

Zavadilová Tereza

(DRL)

 

5.hod

De

5D3A

(Uč5D)

supluje

Svobodová Veronika

(BRU)

 

6.hod

De

 

(Uč2C)

změna

Kašpír Vlastimil

 
 

7.hod

Sch

SCh

 

odpadá

 

(ZEL)

 

8.hod

Sch

SCh

 

odpadá

 

(ZEL)

4.A

1.hod

Čj

 

(KnB)

supluje

Marcoulisová Jana

(TIC)

 

2.hod

Čj

 

(KnB)

supluje

Marcoulisová Jana

(PAZ)

 

3.hod

Čj

 

(KnB)

supluje

Marcoulisová Jana

(STY)

 

4.hod

Čj

6D4A

(Uč2B)

supluje

Marcoulisová Jana

(BRU)

 

5.hod

Bi

6D4A

(Uč2B)

změna

Kočí Jiří

 
 

6.hod

Čj

TV2

(Uč3D)

spojí

Marcoulisová Jana

(JAM)

 

6.hod

Čj

TV1

(Uč3D)

supluje

Marcoulisová Jana

(ŠVE)

 

7.hod

Sbi

SBi2

 

odpadá

 

(ZAJ)

 

8.hod

Sbi

SBi2

 

odpadá

 

(ZAJ)

4.B

0.hod

SNj

SNj

 

odpadá

 

(SCH)

 

1.hod

SNj

SNj

 

odpadá

 

(SCH)

 

2.hod

Čj

 

(Uč1B)

změna

Pásztová Marcela

 
 

3.hod

Čj

 

(Uč3D)

supluje

Pásztová Marcela

(POR)

 

4.hod

Aj

Nj

(KnB)

změna

Esson Michael Stuart

 
 

4.hod

Aj

Šj

(Uč3D)

změna

Zavadilová Tereza

 
 

5.hod

Čj

 

(Uč2C)

supluje

Pásztová Marcela

(ŠVE)

 

6.hod

Čj

Nj

(Uč1B)

supluje

Pásztová Marcela

(HRO)

 

7.hod

SAj

SAj2

(AjB)

změna

Vasiljev Pavel

 
 

7.hod

Sbi

SBi2

 

odpadá

 

(ZAJ)

 

8.hod

SAj

SAj2

(AjB)

změna

Vasiljev Pavel

 
 

8.hod

Sbi

SBi2

 

odpadá

 

(ZAJ)

4.C

0.hod

SAj

SAj4

(Uč4C)

změna

Varmuža Jan

 
 

1.hod

SAj

SAj4

 

odpadá

 

(VAR)

 

2.hod

Aj

JAZ1

(Uč4C)

supluje

Peštuková Sedláčková Helena

(TIC)

 

3.hod

Čj

TV1

(Uč4C)

spojí

Oklešťková Naděžda

(STO)

 

3.hod

Čj

TV2

(Uč4C)

supluje

Oklešťková Naděžda

(JAN)

 

4.hod

Aj

 

(Uč4C)

supluje

Peštuková Sedláčková Helena

(OPL)

 

5.hod

Aj

JAZ1

(Uč4C)

změna

Peštuková Sedláčková Helena

 
 

5.hod

Aj

JAZ2

(Uč4C)

spojí

Peštuková Sedláčková Helena

(TIC)

8.E

0.hod

Sčj

SČj1

(Uč2B)

změna

Králová Zuzana

 
 

0.hod

SNj

SNj

 

odpadá

 

(SCH)

 

1.hod

Sčj

SČj1

(Uč2B)

změna

Králová Zuzana

 
 

1.hod

SNj

SNj

 

odpadá

 

(SCH)

 

2.hod

Bi

 

(Uč5D)

supluje

Kočí Jiří

(FRI)

 

3.hod

Bi

Sk1

(Uč2B)

supluje

Kočí Jiří

(ZAL)

 

3.hod

Bi

Sk2

(Uč2B)

spojí

Kočí Jiří

(HRO)

 

4.hod

De

TV1

(Uč5D)

supluje

Oklešťková Naděžda

(HAD)

 

4.hod

De

Tv2

(Uč5D)

spojí

Oklešťková Naděžda

(ŠVE)

 

5.hod

Aj

Sk2

(KnB)

změna

Vasiljev Pavel

 
 

6.hod

Ze

 

(Uč5D)

změna

Janečková Jiřina

 

6.D

1.hod

Ma

 

(AjB)

změna

Rúa Abad Rodrigo

 
 

2.hod

Aj

 

(Uč3D)

změna

Vasiljev Pavel

 
 

3.hod

ŠjL

 

(AjB)

změna

Leal Funes Juan Manuel

 
 

4.hod

Čj

6D4A

(Uč2B)

supluje

Marcoulisová Jana

(BRU)

 

5.hod

Bi

6D4A

(Uč2B)

změna

Kočí Jiří

 
 

6.hod

Čj

TV2

(Uč3D)

spojí

Marcoulisová Jana

(JAM)

 

6.hod

Čj

TV1

(Uč3D)

supluje

Marcoulisová Jana

(ŠVE)

 

7.hod

SAj

SAj2

(AjB)

změna

Vasiljev Pavel

 
 

8.hod

SAj

SAj2

(AjB)

změna

Vasiljev Pavel

 

Přijímací zkoušky v pavilonu C dle rozpisu ve sborovně, organizuje : NEV
Turnaj ve florbalu v Jindřichově Hradci pro výběr žáků, dohled : TOM, HAD
Akce dle tabulky na nástěnce ve sborovně pro 2.B dohled : BRU, AND, pro 3.E dohled : ZAJ, pro 4.E dohled : HIM, STO, pro 7.E dohled : ZEL, pro 3.B dohled : ŠTY, pro 2.A a 4.D dohled : KAM, pro 2.E dohled : PYT, pro 2.D dohled : KOP, pro 1.D dohled : SMO, pro 1.C dohled : SVS, pro 3.D dohled : ŠVE, pro 1.B dohled : HRO, pro 5.E dohled : KRU, pro 3.C dohled : TIC, pro 6.E a 3.A dohled : FAR, pro 2.C dohled : JAM

 

Zpracováno v systému Bakaláři