Suplování:   Čtvrtek 27.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.E

 

Akce

Akce

Akce

Akce

odpa

odpa

   

2.E

         

odpa

odpa

   

3.E

         

odpa

odpa

   

1.D

         

odpa

odpa

   

4.E

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

 

2.D

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

1.B

         

odpa

odpa

   

1.C

         

odpa

odpa

odpa

 

5.E

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

 

3.D

         

odpa

odpa

   

2.A

         

odpa

odpa

odpa

 

2.B

 

Akce

Akce

Akce

Akce

odpa

odpa

odpa

 

2.C

         

odpa

odpa

odpa

 

6.E

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

 

4.D

         

odpa

odpa

odpa

 

3.A

odpa

       

odpa

odpa

odpa

 

3.B

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

3.C

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

7.E

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

5.D

odpa

       

odpa

odpa

odpa

odpa

4.A

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

4.B

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

4.C

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

8.E

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

6.D

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Andree Martina

 

-

VAS

FRA

-

       

Esson Michael Stuart

 

..

..

ŠVE

..

       

Farmačková Eva

 

-

..

..

..

..

-

   

Friedecká Petra

-

-

-

..

..

-

..

..

-

Himmlerová Olga

 

ZAL

..

-

-

..

-

-

 

Kameníček Petr

 

..

-

..

ZAJ

..

..

..

 

Kašpír Vlastimil

-

..

STF

-

..

-

-

-

-

Kobzová Pavla

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kružík Vítězslav

 

-

-

..

..

..

..

..

 

Kučerová Žampová Lenka

 

..

..

DRL

DRL

       

Opluštilová Markéta

-

..

..

ZAL

-

..

..

-

-

Rúa Abad Rodrigo

-

-

-

-

-

..

..

-

-

Štýbnarová Hana

..

..

..

..

-

-

-

-

-

Tichý Petr

-

-

-

..

..

..

-

-

-

Vodáková Soňa

-

..

HRO

HRO

-

-

..

-

-

Zavadilová Tereza

 

-

-

DIV

..

       

Zelný Matúš

 

-

..

-

..

..

..

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

2.E

1.hod

Nj

Aj1

(Uč2E)

spojí

Zatloukalová Lenka

(HIM)

 

3.hod

Ev

Aj2

(Uč7E)

změna

Drlíková Eva

 
 

3.hod

Ev

Aj1

(Uč7E)

spojí

Drlíková Eva

(KUC)

 

4.hod

Ev

Aj2

(Uč7E)

změna

Drlíková Eva

 
 

4.hod

Ev

Aj1

(Uč7E)

spojí

Drlíková Eva

(KUC)

3.E

1.hod

Ivt

Sk2

 

odpadá

 

(OPL)

 

3.hod

Nj

Sk2

(Uč3E)

spojí

Hronek Dušan

(VOD)

 

4.hod

Bi

 

(Uč3E)

supluje

Zajícová Sylva

(KAM)

1.B

2.hod

Nj

NJ

(NjD)

supluje

Hronek Dušan

(VOD)

3.D

3.hod

Bi

 

(Uč3D)

supluje

Hronková Švecová Marcela

(ESO)

2.A

2.hod

Aj

 

(AjB)

supluje

Vasiljev Pavel

(AND)

2.C

3.hod

Fy

 

(FyC)

supluje

Diviš Jan

(ZAV)

4.D

2.hod

Ze

 

(Uč4D)

supluje

Štefková Jolana

(KAŠ)

 

3.hod

Ch

 

(KnB)

supluje

Franková Zina

(AND)

3.A

1.hod

Sma

SMa2

 

odpadá

 

(KAM)

 

3.hod

Nj

 

(Uč4B)

supluje

Zatloukalová Lenka

(OPL)

5.D

1.hod

SAj

SAj2

 

odpadá

 

(ESO)

Návštěva na ZŠ Komenium v Olomouci, 1. - 4. hodina, pro 2.B dohled : AND, pro 1.E dohled : ZAV, KUČ a pro výběr 6.E dohled : ESSON
Akce v rámci Olomouce pro 4.E dohled : HIM, KAM, pro 5.E dohled : KRU, pro 6.E dohled : FAR, pro 7.E dohled : FRI, pro 2.D dohled : ZEL, pro 3.B dohled : ŠTY, pro 3.C dohled : TIC

 

Zpracováno v systému Bakaláři