Suplování:   Úterý 3.12.2019

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bartlová Alena

     

RUE

TIC

DIV

-

   

Esson Michael Stuart

-

-

VAL

-

-

-

JAN

-

-

Farmačková Eva

-

-

-

STY

-

STY

-

VAR

ZAL

Friedecká Petra

-

-

KRE

-

-

PAZ

ZAL

..

..

Kašpír Vlastimil

-

LLO

VYK

STF

STF

VYK

-

-

-

Konštacká Pavla

   

-

-

SVO

       

Králová Zuzana

..

..

BRU

LEF

-

-

-

FAB

-

Stodůlková Michaela

-

JAN

-

JAN

JAM

-

PAZ

..

-

Tomajková Eva

-

ZAV

ZAJ

FRA

DIV

HAD

-

-

-

Varmuža Jan

   

-

SED

STY

       

Vasiljev Pavel

..

..

TIC

           

Zavadilová Tereza

     

TIC

-

DIV

JAN

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.E

4.hod

Ma

 

(ZeC)

supluje

Diviš Jan

(TOM)

 

5.hod

Ma

AJ1

(Uč1E)

supluje

Diviš Jan

(BAT)

 

5.hod

Ma

AJ2

(Uč1E)

spojí

Diviš Jan

(ZAV)

2.E

1.hod

Aj

Sk1

(Uč2E)

spojí

Zavadilová Tereza

(TOM)

 

2.hod

Ch

 

(Uč2E)

supluje

Zajícová Sylva

(TOM)

3.E

3.hod

Aj

AJ1

(Uč4E)

spojí

Peštuková Sedláčková Helena

(VAR)

1.D

1.hod

Ze

 

(Uč1D)

supluje

Janečková Jiřina

(STO)

4.E

2.hod

Nj

 

(Uč4E)

supluje

Krejčiříková Veronika

(FRI)

 

5.hod

Aj

Sk1

(Uč4E)

spojí

Štýbnarová Hana

(FAR)

2.D

4.hod

Šj

Sk2

(Uč2D)

změna

Svobodová Veronika

 
 

4.hod

Šj

Sk1

(Uč2D)

spojí

Svobodová Veronika

(KOP)

 

6.hod

Fy

 

(ZeC)

supluje

Pazdera Václav

(STO)

1.B

4.hod

Aj

AJ1

(EhC)

spojí

Štýbnarová Hana

(VAR)

1.C

4.hod

Nj

JAZ2

(Uč1C)

spojí

Tichý Petr

(BAT)

 

7.hod

Čj

 

(Uč1C)

supluje

Fabíková Lucie

(KRA)

5.E

7.hod

Tv

TV2

 

odpadá

 

(STO)

3.D

2.hod

Šj

 

(Uč4B)

supluje

Valls Cecilia

(ESO)

2.B

2.hod

Šj

ŠJ

(ŠjC)

supluje

Vychopeňová Klára

(KAŠ)

2.C

3.hod

Ze

Dív

(Uč6D)

změna

Janečková Jiřina

 
 

3.hod

Ze

Chl

(Uč6D)

spojí

Janečková Jiřina

(STO)

6.E

1.hod

Čj

 

(Uč7E)

změna

Marcoulisová Jana

 
 

2.hod

Nj

Sk2

(Uč8E)

změna

Zatloukalová Lenka

 
 

4.hod

Tv

TV1

(HA2)

supluje

Janečková Markéta

(STO)

 

5.hod

Nj

Sk1

(KnB)

změna

Krejčiříková Veronika

 
 

6.hod

Ze

Sk2

(Uč2D)

supluje

Janečková Jiřina

(ESO)

 

6.hod

Ze

Sk1

(Uč2D)

spojí

Janečková Jiřina

(ZAV)

4.D

1.hod

Ch

 

(ŠjC)

supluje

Llopis Jorda Carmen

(KAŠ)

 

3.hod

ŠjL

 

(Uč4D)

supluje

Leal Funes Juan Manuel

(KRA)

3.A

2.hod

Nj

 

(Uč3E)

supluje

Tichý Petr

(VAS)

3.B

5.hod

Šj

Šj

(ŠjC)

supluje

Vychopeňová Klára

(KAŠ)

 

7.hod

Aj

Aj1

(Uč3B)

spojí

Varmuža Jan

(FAR)

 

8.hod

Ch

   

odpadá

 

(FRI)

3.C

2.hod

Zsv

 

(Uč3C)

supluje

Brumar Michal

(KRA)

 

7.hod

Ch

   

odpadá

 

(FRI)

7.E

3.hod

Ma

Dív

(EvC)

supluje

Franková Zina

(TOM)

 

8.hod

Nj

Sk1

(Uč7E)

změna

Zatloukalová Lenka

 
 

8.hod

Nj

Sk2

(Uč7E)

spojí

Zatloukalová Lenka

(FAR)

4.B

0.hod

SAj

SAj4

 

odpadá

 

(VAS)

 

1.hod

SAj

SAj4

 

odpadá

 

(VAS)

 

3.hod

Ze

Šj

(ŠjC)

supluje

Štefková Jolana

(KAŠ)

 

5.hod

Tv

TV2

(HA1)

spojí

Havlíková Dana

(TOM)

4.C

3.hod

Nj

Sk1

(Uč4C)

spojí

Tichý Petr

(ZAV)

8.E

0.hod

Sčj

SČj2

 

odpadá

 

(KRA)

 

1.hod

Sčj

SČj2

 

odpadá

 

(KRA)

 

3.hod

Aj

Aj1

(EhC)

spojí

Štýbnarová Hana

(FAR)

 

5.hod

Fy

 

(UchD)

supluje

Pazdera Václav

(FRI)

 

6.hod

Nj

 

(UchD)

supluje

Zatloukalová Lenka

(FRI)

6.D

3.hod

Ma

 

(Uč3E)

supluje

Rueda Pérez Israel Jacob

(BAT)

 

4.hod

Ze

 

(ŠjC)

supluje

Štefková Jolana

(KAŠ)

Konverzační soutěž v Aj v učebně angličtiny a v 6.E, výběr žáků, dohled : VAS, ZAV, BAT, FAR, ESSON, KOP, VAR
Turnaj ve florbalu v naší hale, výběr žáků, dohled : STO

 

Zpracováno v systému Bakaláři