Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Úřední hodiny během přijímacího řízení: pondělí až pátek: 7.15 – 12.00, 12.30 – 15.30

Aktuality

Esejistická soutěž

Našim studentům se v letošním jubilejním 5. ročníku Esejisticko-prezentační soutěže pro studenty SŠ podařilo navázat na loňský úspěch výhrou jedné ze čtyř kategorií a navíc získala sladkou cenu za nejvyšší počet zaslaných esejí.

Finále soutěže, které se odehrávalo v olomouckém BEA centru, se uskutečnilo ve čtvrtek 31. března 2016. Do letošního ročníku, který nesl titul „V Olomouckém kraji jsem doma. A vždycky budu", bylo zasláno více než 60 esejí od 150 účastníků z celého Olomouckého kraje. Autoři nejlepších esejí byli pozváni do finále, v jehož rámci prezentovali svou práci před odbornou porotou. Samotného vyhlášení výsledků se zúčastnil i senátor Martin Tesařík.

Naši reprezentanti ovládli první kategorii s názvem "Jak by mohli podnikatelé a firmy spolupracovat se školami?", kde všechny tři soutěžní týmy byly z naší školy. Pouze velmi těsně pak studenti nezískali první místo i ve druhé kategorii "Jak se chopit příležitosti, aneb kdo nic nezkusí, nic nepokazí". Kromě těchto úspěchů byla celá naše škola oceněna zvláštní sladkou cenou v podobě dortu za nejvyšší počet zaslaných esejí do soutěže.

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2018 / 2019

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel: 585 412 493
e-mail: skola@gcajkol.cz