Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Úřední hodiny během přijímacího řízení: pondělí až pátek: 7.15 – 12.00, 12.30 – 15.30

Aktuality

Pedagog Olomouckého kraje

V již 6. ročníku o cenu Pedagog Olomouckého kraje uspěla společně s dalšími 14 učiteli Mgr. Hana Neoralová z olomouckého Gymnázia Čajkovského. Cena jí byla slavnostně předána 4. dubna v Městském divadle v Prostějově.

V celém Olomouckém kraji pracují stovky učitelů ve školách, jež zřizuje Olomoucký kraj, z nichž bylo nominováno několik desítek. Po úvodní písni Gaudeaum Igitur se předávání celkem 15 cen ujal hejtman Olomouckého kraje Jiří Rozbořil. Mimo vyhlášení samotných výsledků ceny Pedagog Olomouckého kraje, byly rozdány také tři Ceny náměstka hejtmana pro školství Zdeňka Švece.

Hana Neoralová byla oceněna zejména za vynikající pedagogické schopnosti v oblasti českého jazyka a dějepisu. Studenti na ní oceňují její přátelský přístup, její seminář z českého jazyka byl velmi vyhledávaný maturanty, kteří díky němu získali vynikající přípravu na zkoušku z dospělosti, a je skvělou organizátorkou různých exkurzí. Její záliba v historii a literatuře inspirovala řadu studentů, kteří posléze reprezentovali svou školu v nejrůznějších soutěžích. Z více než tisíce studentů, kteří dosud prošli jejími hodinami, našli mnozí zájem o kulturu, divadlo a historii. Studenti přejí své oblíbené paní profesorce mnoho dalších úspěchů v osobním a kariérním životě.

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2018 / 2019

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel: 585 412 493
e-mail: skola@gcajkol.cz