Vítejte na stránkách gymnázia

Aktuality

Informační beseda Fakulty zdravotních věd UP

Unikátní možnost seznámit se s nabídkou studijních oborů a možností uplatnění po absolvování Fakulty zdravotních věd se naskytla našim studentům ve středu 9. listopadu. Výjimečnost celé akce podtrhla přítomnost děkana fakulty Doc. MUDr. Jaroslava Vomáčky Ph.D., MBA, který celou besedu vedl.

V úvodu byla stručně představena historie Univerzity Palackého a Fakulty zdravotních věd. Univerzita Palackého je druhou nejstarší univerzitou v České republice a jednou z 500 nejlepších univerzit světa (lépe si v ČR vedou pouze Univerzita Karlova a ČVÚT).

Poté již následoval blok věnovaný informacím o jednotlivých studijních oborech, kterými jsou například radiolog, porodní asistent nebo dětská sestra. Vedle současných oborů byly představeny i ty připravované – zdravotnický záchranář nebo zdravotnický management. Studenti byli pozváni také na den otevřených dveří, který se bude konat 21. ledna.

Fakulta zdravotních věd nabízí výuku spojenou s praxí a se špičkovou technikou, neméně zajímavé je též téměř 100 % uplatnění na trhu práce. V závěru besedy se o své zkušenosti ze studia na fakultě podělil bývalý student gymnázia Jan Ponížil.

Zpět

Informace Informace o studiu
pro školní rok 2018 / 2019

Informace Španělská sekce
Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel: 585 412 493
e-mail: skola@gcajkol.cz