Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Úřední hodiny během přijímacího řízení: pondělí až pátek: 7.15 – 12.00, 12.30 – 15.30

V úterý 7. května je vyhlášeno ředitelské volno.

Aktuality

MissOK 2017

Olomouc, BAE Campus, 22:20. Akční hrdinové konečně znají svou Wonder Girl. Stala se jí Lucie Henslová z naší školy, která získala titul MissOK 2017. Ve čtvrtém ročníku soutěže se po roční pauze titul vrátil na Čajkárnu, která má již svou třetí vítězku.

Unikátní společenská akce proběhla v pátek 24. března v prostorách olomouckého BEA Campusu. Akce byla ve znamení dvanácti krásných dívek a slavnostním večerem provázela humorem sršící dvojice Eva Decastelo a Miroslav Šimůnek. Chybět nemohli ani známí akční hrdinové, vždyť právě oni letos hledali svou královnu, kterou našli po několika soutěžních disciplínách.

MissOK, která hledá nejkrásnější středoškolačky Olomouckého kraje, není pouze soutěží krásy. Během večera samozřejmě nechyběla klasická promenáda v plavkách, hodnoceny ale byly i další úkoly. Každá z finalistek prošla rozhovorem s moderátory, představila se v krásných módních šatech a předvedla svůj talent i ve volné disciplíně.

Nejlépe si podle hlasování početné poroty, ve které nechyběl ani pan hejtman Ladislav Okleštěk, celkově vedla naše studentka Lucie Henslová, která navázala na úspěch historicky první MissOK Alžběty Krovové a její nástupkyně Natálie Novosadové. Potvrdilo se tak, že dívky z Čajkárny jsou neobyčejně krásné a letošní finále obohatily hned čtyři naše reprezentantky (kromě vítězky šlo o Sabrinu Flachsovou, Andreu Stříbrnou a Natálii Kotsopoulosovou), pochvalu za odvahu i skvělé výkony si ale zaslouží všechny dívky.

Letošní ročník byl tedy ve znamení superhrdinů. Uznání tak patří všem 12 finalistkám, hrdiny ale byli studenti všech zapojených středních škol v Olomouckém kraji, kteří se podíleli na bohatém doprovodném programu a bezproblémové organizaci večera.

Naše škola je, vedle celé řady dalších aktivit, dlouhodobým partnerem nejen této soutěže, jde přece o propagaci škol na akci s vysokou společenskou úrovní, kde získává prostor dívčí krása studentek Olomouckého kraje, ale i šikovnost spousty dalších studentů různých oborů.

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2018 / 2019

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel: 585 412 493
e-mail: skola@gcajkol.cz