Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Úřední hodiny během přijímacího řízení: pondělí až pátek: 7.15 – 12.00, 12.30 – 15.30

V úterý 7. května je vyhlášeno ředitelské volno.

Aktuality

Pedagog Olomouckého kraje

Ne náhodou proběhlo předání prestižního ocenění Pedagog Olomouckého kraje v den 425. výročí narození učitele národů Jana Amose Komenského v prostorách Divadla Šumperk. Po celém kraji pracují stovky vysoce kvalifikovaných pedagogů, z nichž bylo na základě návrhů vybráno 15 nejlepších, kteří získali toto ocenění. V těžké konkurenci 7. ročníku byla oceněna také naše Jolana Štefková.

Po úvodní písni Gaudeaum Igitur se předávání cen ujal hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk. Mimo vyhlášení samotných výsledků ceny Pedagog Olomouckého kraje, byly rozdány také tři Ceny náměstka hejtmana pro školství Ladislava Hynka.

Jolana Štefková navázala na již několik oceněných učitelů z našeho gymnázia z posledních let. Během své dlouholeté učitelské praxe dává svým studentům jeden z nejcennějších darů, kterým je porozumění lidem prostřednictvím výuky španělštiny, neboť ne nadarmo se říká „kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem“.

Studenti na ní oceňují její přátelský přístup, je skvělou organizátorkou exkurzí a vedoucí španělské bilingvy naší školy. Její studenti se i po letech vracejí na svou domovskou střední školu, aby se podělili se současnými studenty o své životní příběhy, které byly ovlivněny španělskou kulturou, neboť řada studentů využila své jazykové schopnosti ke studiu v zahraničí. Studenti přejí své oblíbené paní profesorce mnoho dalších úspěchů v osobním a kariérním životě.

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2018 / 2019

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel: 585 412 493
e-mail: skola@gcajkol.cz