Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Úřední hodiny během přijímacího řízení: pondělí až pátek: 7.15 – 12.00, 12.30 – 15.30

V úterý 7. května je vyhlášeno ředitelské volno.

Aktuality

BLAHOPŘEJEME aneb další úspěch studentů španělské sekce!

Michaela Hrdličková získala 2. místo v ústředním kole soutěže ve španělském jazyce v kategorii SŠ III (Praha, 19.4.2017).

Soutěž se odehrávala v Instituto Cervantes v Praze, soutěžících bylo cca.33. V první části je čekal poslech, ve druhé části čtení a pozorumění textu.
Míša Hrdličková dodává: „ Po skončení druhé části už nás všechny čekala ústní část, kde každá soutěžní kategorie měla přiděleny tři porotce. Byli to jak rodilí mluvčí, tak české profesorky vyučující španělštinu.
Asi v 16 hodin bylo vyhlášení výsledků. Ceny udělovala ředitelka NIDV, jedna z porotkyň a zástupkyně IC s tím, že diplom pro výherce v dané kategorii vždy uděloval velvyslanec jedné ze španělsky hovořících zemí. Pro kategorii I to byl velvyslanec Španělska, pro kategorii II Argentiny a pro moji kategorii, tedy kategorii III, to byl velvyslanec Mexika.
Jako bonus jsem vnímala možnost vidět a popovídat si se opět s některými profesory a studenty, které jsem znala z minulých ročníků festivalu španělského studentského divadla, zaštiťovaného ambasádou Španělského království.

Podrobnější informace na webu NIDV.
Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2018 / 2019

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel: 585 412 493
e-mail: skola@gcajkol.cz