Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Úřední hodiny během přijímacího řízení: pondělí až pátek: 7.15 – 12.00, 12.30 – 15.30

V úterý 7. května je vyhlášeno ředitelské volno.

Aktuality

Recepce na ambasádě Španělska - 16.6.2017

Vedení gymnázia, učitelé španělské sekce, vybraní bývalí i současní studenti byli pozváni ambasádou Španělska na recepci pořádanou v rezidenci španělského velvyslance v Praze. Toto pozvání je nejen setkáním všech bilingvních sekcí v ČR, ale i poděkováním španělské strany za práci učitelů. Studentům, kteří zvítězili v některé ze soutěží pořádaných ambasádou, byly předány diplomy a věcné ceny.

Gratulujeme tak ještě jednou Míše Hrdličkové (6.D) za 2.místo ve státním kole španělské olympiády v kategorii B a Matoušovi Pluhařovi za 2.místo v soutěži Matematické fotografie a 3.místo v soutěži Fotomontáže.

Na recepci byli přítomni také: velvyslankyně Peru a velvyslanci Mexika, Chile a Venezuely.

Mgr. Jolana ŠtefkováFoto: P. velvyslanec spolu se studenty a učiteli španělské sekce gymnázia
Zleva: Oscar del Olmo (učitel gymnázia), Jolana Krejčová (bývalá studentka bilingvy), Jolana Štefková (vedoucí španělské sekce), Michaela Hrdličková (studentka 6.D), J.E. p. Pedro CALVO-SOTELO IBAŇEZ-MARTIN – velvyslanec Španělska, bývalé studentky: Vendula Dosedělová, Denisa Skulová (Vysloužilová), Matouš Pluhař (student 5.D), Eugenio Riego (učitel gymnázia), Ramiro Villapadierna (ředitel Instituto Cervantes v Praze).Foto: Bývalí studenti bilingvních gymnázií na setkání se španělským velvyslancem a atašé pro vzdělání. Hlavní téma rozhovoru: založení Asociace bývalých studentů bilingvních gymnázií v ČR.Foto: zleva - bývalé studentky bilingvní sekce gymnázia: Vendula Dosedělová, Denisa Skulová (Vysloužilová), vedoucí španělské sekce Mgr. Jolana Štefková, Michaela Hrdličková (6.D) a bývalá studentka Jolana Krejčová.Foto: Přivítání všech hostů na recepci panem velvyslancem.Foto: Matouš Pluhař (5.D) přebírá diplom a cenu od velvyslance Chile.Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2018 / 2019

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel: 585 412 493
e-mail: skola@gcajkol.cz