Vítejte na stránkách gymnázia

Aktuality

Odpadová olympiáda


Krásnou tradicí na naší škole se stala každoroční účast primy na Odpadové olympiádě, kterou pořádá středisko ekologické výchovy Sluňákov. Primáni řeší v týmech zapeklité úkoly týkající se zpracování odpadů. Opět jako vloni jsme uhájili prvenství v této soutěži.

Celé primě děkujeme za skvělá umístění v konkurenci 11 škol a děkujeme za reprezentaci naší školy. Složení vítězného týmu: Adam Řehák, Daniel Řehák, Jakub Vymazal, Ondřej Syslo, Jakub Janeček, Ondřej Vrána

Zpět

Informace Informace o studiu
pro školní rok 2018 / 2019

Informace Španělská sekce
Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel: 585 412 493
e-mail: skola@gcajkol.cz