Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Úřední hodiny během přijímacího řízení: pondělí až pátek: 7.15 – 12.00, 12.30 – 15.30

V úterý 7. května je vyhlášeno ředitelské volno.

Aktuality

Odpadová olympiáda


Krásnou tradicí na naší škole se stala každoroční účast primy na Odpadové olympiádě, kterou pořádá středisko ekologické výchovy Sluňákov. Primáni řeší v týmech zapeklité úkoly týkající se zpracování odpadů. Opět jako vloni jsme uhájili prvenství v této soutěži.

Celé primě děkujeme za skvělá umístění v konkurenci 11 škol a děkujeme za reprezentaci naší školy. Složení vítězného týmu: Adam Řehák, Daniel Řehák, Jakub Vymazal, Ondřej Syslo, Jakub Janeček, Ondřej Vrána

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2018 / 2019

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel: 585 412 493
e-mail: skola@gcajkol.cz