Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Úřední hodiny během přijímacího řízení: pondělí až pátek: 7.15 – 12.00, 12.30 – 15.30

 V pondělí 7. května je vyhlášeno ředitelské volno.

Aktuality

ŠPANĚLSKÁ SEKCE INFORMUJE O SOUTĚŽI MATEMATICKÉ FOTOGRAFIE

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

MEZINÁRODNÍ  SOUTĚŽ:   MATEMATICKÁ FOTOGRAFIE

Určena je pro VŠECHNY studenty VYŠŠÍHO GYMNÁZIA (protože tu máme bilingvní španělskou sekci).

Soutěž je pořádaná gymnáziem Giner de los Ríos v portugalském Lisabonu

- je pouze jedna kategorie pro všechny soutěžící

- ceny: 140, 120, 100 ,80, 60, 40 €

Na naší škole má tuto soutěž na starost prof. Rodrigo Rúa (mluví anglicky, španělsky). Vybrané fotografie budou zaslány do výše uvedeného portugalského gymnázia, výběr těch nejlepších fotografií provede k tomu určená porota gymnázia v Lisabonu. 

Z naší školy bude posláno do Lisabonu maxim. 15 fotografií s matematickým motivem, názvem fotografie a krátkým komentářem. Fotografie musí být vytištěna na fotografickém papíru ve formátu A4 (nejdříve zašlete fotografie jen elektronickou formou na email prof. Rúa (viz dole). Při posílání do Lisabonu se na zadní stranu fotografie napíše její název, bez uvedení jména soutěžícího, aby byla zachována anonymita.

Co udělat, chcete-li se soutěží účastnit:

 

Další informace zde.

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2018 / 2019

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel: 585 412 493
e-mail: skola@gcajkol.cz