Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Úřední hodiny během přijímacího řízení: pondělí až pátek: 7.15 – 12.00, 12.30 – 15.30

Aktuality

IT Talent 2018

Již potřetí měli možnost studenti našeho gymnázia zapojit se do projektu IT Talent pořádaného neziskovou organizací BEA Centrum práce a podnikání. Letos se zapojili do této vzdělávací aktivity studenti 6.E pod vedením profesorů Mgr. Opluštilové a RNDr. Pudila.

Novinkou letošního roku bylo sledování digitálních vzdělávacích materiálů s ICT zaměřením. Studenti tak měli možnost seznámit se prostřednictvím videokurzů s širokou problematikou tvorby softwaru v praxi. Dověděli se o všech nutných krocích od přípravné fáze zakázky až po organizační a technické zajištění. Obsahová náplň videokurzů pokrývala komplexně celou problematiku. Na závěr každého kurzu odpovídali studenti online formou na zadané otázky, které se týkaly uvedené problematiky.

Dne 13. 12. pak proběhl v prostorách BEACPP závěrečný workshop studentů s lektory a pořadateli, na kterém byli vyhodnoceni nejúspěšnější posluchači. Velkého úspěchu dosáhli studenti našeho gymnázia, když mezi osmi vybranými ze všech zúčastněných škol obsadili prvních sedm míst. Na nejvyšších příčkách se umístili a nejhodnotnější ceny obdrželi:

Martin Dostál, Martin Šak a Markéta Zbořilová.

Všem oceněným gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

Zpět

Informace Informace o studiu
pro školní rok 2018 / 2019

Informace Španělská sekce
Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel: 585 412 493
e-mail: skola@gcajkol.cz