Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Dne 24. 11. 2020 proběhne na naší škole hodnotící čtvrtletní porada pedagogických pracovníků. Třídní učitelé předají po poradě rodičům všech žáků informaci v elektronické podobě o výsledné klasifikaci ve čtvrtletí v daném předmětu, dále také informaci o chování a absenci žáků ve výuce. Rodiče se mohou od 25. 11. 2020 obrátit na jednotlivé vyučující prostřednictvím mailu ve tvaru prijmeni@gcajkol.cz

Pozor

Od středy 25. 11. 2020 se vrací prezenční výuka maturitních ročníků.

Pozor

Od pondělí 30. 11. 2020 začne probíhat rotační prezenční výuka tříd nižšího gymnázia - třídy 1.E, 1.D a 2.D nastoupí prezenčně od 30. 11. do 4. 12., pro třídy 2.E, 3.E a 4.E bude tento týden probíhat distanční forma výuky. Následující týden se třídy v prezenční a distanční formě výuky vystřídají.

Aktuality

Španělská sekce gymnázia bilancuje

Je tu konec školního roku, dovolte nám krátkou bilanci:

Opět jsme mohli nabídnout studentům řadu zajímavých aktivit v průběhu celého školního roku 2017-2018, jakými byly např.:

Ve výčtu aktivit bychom mohli pokračovat.

A na co se mohou studenti španělské sekce těšit příští školní rok? Na studentskou výměnu se španělskou Granadou (září), na studijní a jazykový pobyt v Madridu (září), na Divadelní festival studentských souborů hrajících ve španělštině, který se tentokrát bude konat v Olomouci (březen 2019) a mnoho dalších zajímavých aktivit.

Jsme rádi, že si mnoho studentů půjčilo na prázdniny španělské knížky z naší školní knihovny, tedy že o prázdninách si budou oprašovat nebo i zdokonalovat znalosti tohoto krásného jazyka.

Velmi nás těší, že v příštím školním roku se otevře celá třída španělské bilingvy, svědčí to o rostoucím zájmu o studium španělštiny i o rostoucím zájmu o studium u nás, na našem gymnáziu.

Ještě jednou přejeme všem hezké léto a příjemně prožité prázdniny!

Za španělskou sekci – Mgr. Jolana Štefková

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2020/2021

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel.: 585 412 493      
tel. ředitel: 723 487 598
e-mail: skola@gcajkol.cz                                      datová schránka: 9r4gyf7