Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Ředitelské volno 27. září 2021.

Pozor

Omlouváme se, ale z důvodu dočasného výpadku pevné linky, obracejte své dotazy na tyto mobilní čísla kanceláře školy:

  • Jídelna - Navrátilová Pavlína - 732956811
  • Hlavní účetní - Božková Šárka - 725995745
  • Personální záležitosti - Lenka Zámečníčková - 774090735,
  • Studijní záležitosti - Petra Huvrová - 602760792

Aktuality

Čajkárna od září opět novější

S koncem letních prázdnin finišuje na naší škole další z řady velkých rekonstrukčních akcí, jež byla v tomto roce zaměřena na elektroinstalaci. Navazuje tím na první polovinu projektu, která byla úspěšně završena v loňském roce.

Od letošního školního roku se mohou naši studenti těšit na modernější zázemí své školy, která tak mílovými kroky dohání hendikep z přechozí éry. Nová elektroinstalace byla doplněna v jednom z pavilonů školy, dále v jídelně a tělocvičnách.

Tím se úspěšně naplňuje vize současného vedení školy v čele s ředitelem Radkem Čapkou, který zahájil ambiciózní modernizační program. Ten začal kompletní revitalizací venkovního sportovního areálu společně se stavbou multifunkční sportovní haly Čajkaréna. Následovalo zateplení školy, výměna oken a rekonstrukce střechy.

Výsledkem je pozitivní vnímání školy v očích veřejnosti, což dokládá neustále se zvyšující počet přihlášek na školu, která má všeobecné, sportovní i jazykové zaměření. Vysokou úroveň školy potvrzují i zahraniční partneři, kteří školu navštívili v rámci projektu Erasmus+, jehož je škola koordinátorem, nebo během výměnných pobytů.

Velké poděkování za zpříjemňování pracovních a edukačních kvalit školy patří nejen vedení školy, ale také jeho zřizovateli, Olomouckému kraji, bez jehož finanční podpory by výše zmíněné bylo jen velmi obtížné. Gymnázium bude i nadále pokračovat v dalších vylepšováních nejen svých prostor, ale v rámci možností i pedagogického sboru tak, aby bylo naplněno motto „škola s rodinnou atmosférou“.

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2021/2022

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel.: 585 412 493      
tel. ředitel: 723 487 598
e-mail: skola@gcajkol.cz                                      datová schránka: 9r4gyf7

Informace Školní trička a mikiny

Podobně jako v minulých letech jsme si jako škola nechali vytvořit svoji vlastní školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na eshopu https://www.kraloveskoly.cz/cajkovskeho/

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 7. 10. 2021. Následně se eshop uzavře a objednané zboží půjde do výroby. Neváhejte proto, pokud si chcete pořídit ten svůj kousek ze školní kolekce!

Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my!