Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Dne 24. 11. 2020 proběhne na naší škole hodnotící čtvrtletní porada pedagogických pracovníků. Třídní učitelé předají po poradě rodičům všech žáků informaci v elektronické podobě o výsledné klasifikaci ve čtvrtletí v daném předmětu, dále také informaci o chování a absenci žáků ve výuce. Rodiče se mohou od 25. 11. 2020 obrátit na jednotlivé vyučující prostřednictvím mailu ve tvaru prijmeni@gcajkol.cz

Pozor

Od středy 25. 11. 2020 se vrací prezenční výuka maturitních ročníků.

Pozor

Od pondělí 30. 11. 2020 začne probíhat rotační prezenční výuka tříd nižšího gymnázia - třídy 1.E, 1.D a 2.D nastoupí prezenčně od 30. 11. do 4. 12., pro třídy 2.E, 3.E a 4.E bude tento týden probíhat distanční forma výuky. Následující týden se třídy v prezenční a distanční formě výuky vystřídají.

Aktuality

Studenti našeho gymnázia rozzářili důchodce ve Slavoníně

Sychravé dopoledne 3. prosince prozářili svým hudebním a pěveckým umem studenti našeho gymnázia v Domově seniorů SeneCura v Olomouci – Slavoníně. Během asi hodinového koncertu zazněly melodie z filmů, ale i vánoční koledy.

Naše škola se nově prezentuje díky svému učiteli hudební výchovy Vítězslavovi Kružíkovi také na poli hudebním. Úvodní slovo měl ředitel gymnázia Radek Čapka, který popřál seniorům krásný kulturní zážitek a pěkné Vánoce.

Studenti školy si připravili pro seniory líbivé melodie populárních písní, filmových melodií, ukázku operního zpěvu a v neposlední řadě na závěr tematicky zařazené vánoční koledy. Při zpívání vánočních koled se zapojili všichni zúčastnění včetně seniorů a personálu. 

Studenti našeho gymnázia se nyní prostřednictvím aktivit své školy zapojují do dalších činností a jistě je čeká mnoho úspěchů. Školní soubor je součástí většího, nově vzniklého hudebního tělesa Orchestr mladých Olomouckého kraje. Tento soubor si nedávno odbyl svou premiéru v kině Metropol.

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2020/2021

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel.: 585 412 493      
tel. ředitel: 723 487 598
e-mail: skola@gcajkol.cz                                      datová schránka: 9r4gyf7