Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ - ÚŘEDNÍ HODINY:

PO - PÁ: 8:00 – 14:00

V případě potřeby je možné domluvit si individuální termín na telefonu: 585 412 493.

Pozor

Informace pro uchazeče o studium před JPZ:

Uchazeči budou v den konání testů JPZ vpuštěni do budovy gymnázia pouze po předložení aktuálního potvrzení o negativním výsledku testu na Covid 19 nebo o prodělaném onemocnění Covid 19 nebo o očkování proti Covidu. Potvrzení o negativním výsledku testu vydá základní škola, ze které se uchazeč hlásí. Zajištění těchto testů není povinností gymnázia.

Aktuality

Jak zajímavě prožít den předávání pololetního vysvědčení

Španělská sekce si pro tento den, jako ostatně už několikátý rok po sobě, připravila řadu aktivit pro své studenty:

Španělský film, jeho dlouhou a zajímavou historii, přiblížil ve velmi vydařené prezentaci studentům třetího a čtvrtého ročníku Óscar del Olmo, jeden z učitelů španělské sekce. Děkujeme za skvěle strávených 45 min.!

Studenti nižších ročníků měli možnost zhlédnout španělský film v originálním znění „Promoción fantasma“ (Maturita duchů), mnozí z nich se také účastnili prezentace o možnostech studia v zahraničí.

Pro ty nejmladší (1.D) jejich vyučující španělského jazyka, Veronika Svobodová a Anna Nováková, připravily hodinu v duchu hesla J. A. Komenského „Škola hrou“: studenti si v hodině španělského jazyka vyzkoušeli hru formátu Escape game / Habitación de escape ve španělštině. Cílem nebyl únik ze školy, nýbrž jednotlivé skupinky měly za úkol zjistit číselný kód potřebný k otevření tajemného kufříku. Při řešení jednotlivých úkolů využívali nejen nově nabyté znalosti jazyka, ale také svůj důvtip a logické myšlení.

Za španělskou sekci: Mgr. Jolana Štefková

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2021/2022

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel.: 585 412 493      
tel. ředitel: 723 487 598
e-mail: skola@gcajkol.cz                                      datová schránka: 9r4gyf7