Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Ředitelské volno 27. září 2021.

Pozor

Omlouváme se, ale z důvodu dočasného výpadku pevné linky, obracejte své dotazy na tyto mobilní čísla kanceláře školy:

  • Jídelna - Navrátilová Pavlína - 732956811
  • Hlavní účetní - Božková Šárka - 725995745
  • Personální záležitosti - Lenka Zámečníčková - 774090735,
  • Studijní záležitosti - Petra Huvrová - 602760792

Aktuality

Naše studentky mistryněmi ČR ve volejbalu

Studentky našeho gymnázia se během 2. a 3. dubna zúčastnily republikového finále ve volejbale středních škol v Jindřichově Hradci. Na turnaji se utkalo o cenné kovy 6 nejlepších týmů z ČR v kategorii dívek i chlapců. Naše gymnázium mělo tým složený z hráček volejbalových klubů TJ Sokol Šternberk a VK UP Olomouc. Přestože do Jindřichova Hradce kvůli klubovým povinnostem nemohly odcestovat všechny hráčky, podařilo se našim studentkám zvítězit.

V průběhu turnaje bylo k vidění spoustu dobrých utkání. V prvním zápase si naše děvčata poradila s Gymnáziem Kralupy nad Vltavou 2:0. V druhém utkání podlehla v těsných koncovkách setů Gymnáziu Lanškroun 0:2 a tím pádem postoupila ze skupiny až z druhého místa. V semifinále naše děvčata narazila na vítěze skupiny B a tím bylo Gymnázium z Českých Budějovic, které holky bez problému zdolaly 2:0. Tato výhra naše volejbalistky posunula do finále, kde opět narazily na Lanškroun a vrátily jim porážku ze skupiny. Po vydřeném vítězství 2:0 na sety se naše holky staly středoškolskými mistryněmi republiky. Naše studentky se svými dobrými výkony probojovaly i do "ALL STAR" sestavy turnaje. A to Monika Navrátilová, jako nejlepší smečařka turnaje. Bára Oborná byla oceněna jako hráčka nejvšestrannější.

Děkujeme holkám za velký úspěch a reprezentaci naší školy!!!

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2021/2022

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel.: 585 412 493      
tel. ředitel: 723 487 598
e-mail: skola@gcajkol.cz                                      datová schránka: 9r4gyf7

Informace Školní trička a mikiny

Podobně jako v minulých letech jsme si jako škola nechali vytvořit svoji vlastní školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na eshopu https://www.kraloveskoly.cz/cajkovskeho/

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 7. 10. 2021. Následně se eshop uzavře a objednané zboží půjde do výroby. Neváhejte proto, pokud si chcete pořídit ten svůj kousek ze školní kolekce!

Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my!