Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Ředitelské volno 27. září 2021.

Pozor

Omlouváme se, ale z důvodu dočasného výpadku pevné linky, obracejte své dotazy na tyto mobilní čísla kanceláře školy:

  • Jídelna - Navrátilová Pavlína - 732956811
  • Hlavní účetní - Božková Šárka - 725995745
  • Personální záležitosti - Lenka Zámečníčková - 774090735,
  • Studijní záležitosti - Petra Huvrová - 602760792

Aktuality

Den otevřených dveří

Během sobotního dopoledne 30. listopadu se zaplnily chodby a učebny naší školy zájemci o studium. Pro návštěvníky byl v jednotlivých učebnách připravený bohatý program, v chemické laboratoři se to jen hemžilo pokusy jako je Faraonův had, nebezpečně znějící, ale přitom zcela bezbolestné podřezávání a řada dalších pokusů. Učebna biologie nabídla pohled do mikroskopického světa, ve fyzice pak byly připraveny např. pokusy s elektrickými obvody. Jak vypadá současný svět se zájemci dověděli v učebně zeměpisu.

Návštěvníky zaujala rovněž učebna věnující se aktivitám spojeným s projekty Erasmus+, která škola realizuje již třetím rokem. Zde bylo možné navíc soutěžit o drobné upomínkové předměty. Velkou návštěvnost zaznamenaly rovněž jazykové učebny, své aktivity v podobě exkurzí, studijních pobytů nebo výměnných pobytů prezentovaly nejen španělská sekce, ale také němčina a angličtina.

Příjemnou atmosféru dotvářel vánoční jarmark, během kterého si bylo možné zakoupit vánoční dárky vyráběné studenty školy. Nechybělo ani něco málo dobrého k zakousnutí ve vánočním bufetu. O hudební vložku se staral Vítězslav Kružík společně se studenty školy, kteří zároveň působí tvoří Orchestr mladých Olomouckého kraje.

Příjemné dopoledne patřilo nejen budoucím studentům, školu navštívila i řada bývalých studentů, kteří se přišli podělit o svoje úspěchy a zavzpomínat na staré časy. Děkujeme všem za návštěvu!

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2021/2022

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel.: 585 412 493      
tel. ředitel: 723 487 598
e-mail: skola@gcajkol.cz                                      datová schránka: 9r4gyf7

Informace Školní trička a mikiny

Podobně jako v minulých letech jsme si jako škola nechali vytvořit svoji vlastní školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na eshopu https://www.kraloveskoly.cz/cajkovskeho/

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 7. 10. 2021. Následně se eshop uzavře a objednané zboží půjde do výroby. Neváhejte proto, pokud si chcete pořídit ten svůj kousek ze školní kolekce!

Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my!