Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Od 11. 3. je škola pro studenty uzavřena z důvodu nařízení vlády do odvolání.

Žádáme rodiče, aby sledovali naše webové stránky.

Formulář o Žádost o ošetřovné o dítě mladší 13 let z důvodu uzavření školy Vám zašleme na základě Vašeho požadavku elektronicky - obracejte se na zamecnickova@gcajkol.cz.

Pozor

Úřední hodiny platné od 23. 3. 2020

Pondělí a středa: 9:00- 12:00

Prosíme o osobní kontakt pouze v nezbytných případech, rádi se vám bude věnovat na zamecnickova@gcajkol.cz nebo na čísle 774 090 735.

V případě potřeby je možné domluvit si individuální termín na telefonu 585 412 493 nebo 774 090 735.

Pozor

UPOZORNĚNÍ PRO STUDENTY

Sledujte třídní e-maily a buďte jejich prostřednictvím v pravidelném kontaktu s učiteli, budou zde zasílány studijní materiály a úkoly.

Aktuality

Úspěch na soutěži Rozhoduj o Evropě – Staň se na den tvůrcem evropské politiky

V pondělí 9. prosince vzdělávací společnost Eutis ve spolupráci s Eurocentrem Olomouc uspořádala v jednacím sále zastupitelstva města Olomouce poslední z celorepublikové série simulací jednání zákonodárných institucí Evropské Unie – občany voleného Evropského parlamentu a Rady EU, která sdružuje resortní ministry národních vlád. Jednání se účastnili studenti středních škol olomouckého kraje.

Naše škola v této soutěži mělo celkem pět reprezentantů. Dva studenti vystupovali v rolích ministrů Portugalska a Irska a další tři v rolích europoslanců. Předmětem jednání byl návrh evropského zákona o nakládání s recyklovanou vodou. V době hrozícího globálního oteplování a stále častějšího sucha jde tedy o téma, které je velmi aktuální. Úkolem studentů bylo otázku pečlivě nastudovat z pohledu role ministra národního státu nebo europoslance a pak prosadit dané politické zájmy do konkrétního návrhu evropského zákona. Jako velmi aktivní reprezentant prokázal své kvality náš student Aleš Jehlář, kterého pořadatelé soutěže odměnili třetím místem. Tímto mu děkujeme za výbornou reprezentaci!

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2020/2021

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel.: 585 412 493      
tel. ředitel: 723 487 598
e-mail: skola@gcajkol.cz                                      datová schránka: 9r4gyf7