Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Dny 26. října a 27. října 2020 se pro žáky základních škol, středních škol, konzervatoří a základních uměleckých škol stanoví jako volné dny.

Aktuality

Esejistická soutěž

Naši studenti si mohou připsat další úspěch na poli literatury. V letošním 9. ročníku celokrajské esejisticko-prezentační soutěže „V Olomouckém kraji jsem doma. A vždycky budu!“ se podařilo našim studentům probojovat do finále této soutěže hned ve třech ze čtyř tematických okruhů, přičemž již nyní je jasné, že kategorie „Virtuální svět u nás doma, aneb když se Alexa stane tvou přítelkyní...“ vyhraje právě naše škola, neboť všechny tři postupující týmy jsou tvořeny právě našimi studenty.

Týmy naší školy nás budou reprezentovat v těchto kategoriích:

„Virtuální svět u nás doma, aneb když se Alexa stane tvou přítelkyní...“

 „Olomouc jako sportoviště...“

 „Není cestování, jako cestování...“

Na rozdíl od předešlých ročníků však letos finále nebude veřejné vzhledem k současné situaci. Studenti nyní mají za úkol svá finálová témata rozpracovat do podoby elektronické prezentace a ta bude posléze posouzena porotou. Soutěž organizuje BEACPP4OK o.p.s.

 

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2020/2021

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel.: 585 412 493      
tel. ředitel: 723 487 598
e-mail: skola@gcajkol.cz                                      datová schránka: 9r4gyf7