Vítejte na stránkách gymnázia

Aktuality

Čajkárna pomáhá ZOO Olomouc

Dobrovolná sbírka našich zaměstnanců byla dnes, v pátek 1. května, předána řediteli olomoucké ZOO Radomíru Habáňovi z rukou iniciátora sbírky a našeho pana ředitele Radka Čapky. Škola tímto navazuje na dlouhodobou spolupráci a v této nelehké době věří, že vybraná částka 45 000 Kč pomůže místním zvířátkům.

Poděkování patří zaměstnancům školy společně s Nadací gymnázia, kteří vybrali částku 45 000 Kč, aby vyjádřili podporu i sympatie olomoucké ZOO na Svatém Kopečku. Tato iniciativa prokazuje ochotu pomáhat v době koronavirové pandemie, která zasáhla celý svět a negativně ovlivnila běžný život každého člověka. Nejinak je to v případě němých tváří, které se musely na delší dobu rozloučit s návštěvníky.

Naše gymnázium tímto krokem navazuje na dlouhodobou spolupráci se ZOO, škola je například sponzorem rysa a její studenti se na podzim podíleli na výsadbě nových stromů po vichřici. Tato aktivita a snaha pomoci nechť je příspěvkem do mozaiky podpory olomoucké ZOO, aby i nadále a v co nejlepší kondici mohla rozdávat dětem a všem návštěvníkům radost a byla stále městskou chloubou.

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2020/2021

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel.: 585 412 493      
tel. ředitel: 723 487 598
e-mail: skola@gcajkol.cz                                      datová schránka: 9r4gyf7