Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ - ÚŘEDNÍ HODINY:

PO - PÁ: 8:00 – 14:00

V případě potřeby je možné domluvit si individuální termín na telefonu: 585 412 493.

Pozor

Dne 13. 4. 2021 proběhne na naší škole hodnotící čtvrtletní porada pedagogických pracovníků. Třídní učitelé předají po poradě rodičům všech žáků informaci o výsledné klasifikaci ve čtvrtletí v daném předmětu, dále také informaci o chování a absenci žáků ve výuce. Rodiče se mohou od 14. 4. 2021 obrátit na jednotlivé vyučující prostřednictvím mailu: prijmeni@gcajkol.cz

Pozor

Informace pro uchazeče o studium před JPZ:

Uchazeči budou v den konání testů JPZ vpuštěni do budovy gymnázia pouze po předložení aktuálního potvrzení o negativním výsledku testu na Covid 19 nebo o prodělaném onemocnění Covid 19 nebo o očkování proti Covidu. Potvrzení o negativním výsledku testu vydá základní škola, ze které se uchazeč hlásí. Zajištění těchto testů není povinností gymnázia.

Aktuality

Úspěchy v olympiádách

Naši studenti nezahálí ani v současné době a účastní se soutěží, v nichž se umísťují na předních místech. Rádi bychom poděkovali následujícím studentům za jejich úspěšnou reprezentaci naší školy. 

V okresním kole zeměpisné olympiády excelovali a 1. místo obsadili 

Dařilo se také studentům, kteří se účastní matematické olympiády. Úspěšnými řešiteli se stali

Všichni výše uvedení studenti postupují do krajských kol.

Kromě těchto soutěží se ještě Jaromír Slabák účastní matematické soutěže Pikomat, což je matematický korespondenční seminář organizovaný Matematicko-fyzikální fakultou Univerzity Karlovy. V průběžném pořadí je zatím na úžasném 3. - 7. místě ze 180.

Všem našim talentovaným studentům gratulujeme a držíme pěsti v dalších kolech

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2021/2022

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel.: 585 412 493      
tel. ředitel: 723 487 598
e-mail: skola@gcajkol.cz                                      datová schránka: 9r4gyf7