Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Ředitelské volno 25. a 26. října 2021.

Pozor

Dne 9. 11. 2021 proběhne na naší škole hodnotící čtvrtletní porada pedagogických pracovníků. Třídní učitelé předají v elektronické podobě po poradě rodičům všech žáků informaci o výsledné klasifikaci ve čtvrtletí v daném předmětu, dále také informaci o chování a absenci žáků ve výuce. Rodiče se mohou od 10.11. 2021 obrátit na jednotlivé vyučující prostřednictvím mailu: prijmeni@gcajkol.cz a případně dohodnout s vyučujícím daného předmětu konzultaci ve škole.

Aktuality

Exkurze Praha

V pondělí 28. června vyrazila třída 2.D na geografickou exkurzi do Prahy. Putování stověžatým městem začalo na Petříně, kde studenti mohli navštívit například místní bludiště nebo se povozit na kolotoči. Petřínským parkem s úchvatnými výhledy na celé město se studenti přesunuli Nerudovou ulicí až k pražskému jezulátku a Lennonově zdi na Kampě. Po netradičně poloprázdném Karlově mostě přešli na druhý břeh Vltavy, kde si připomenuli pojem "bradáč", což je středověký ekvivalent vodoměrné lati, který je umístěný na dochovaném oblouku Juditina mostu. Královskou cestou došli až na Staroměstské náměstí s orlojem, ale například také Pražským poledníkem, podle kterého se v minulosti řídil čas v Praze.

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2021/2022

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel.: 585 412 493      
tel. ředitel: 723 487 598
e-mail: skola@gcajkol.cz                                      datová schránka: 9r4gyf7

Informace Školní trička a mikiny

Podobně jako v minulých letech jsme si jako škola nechali vytvořit svoji vlastní školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na eshopu https://www.kraloveskoly.cz/cajkovskeho/

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 7. 10. 2021. Následně se eshop uzavře a objednané zboží půjde do výroby. Neváhejte proto, pokud si chcete pořídit ten svůj kousek ze školní kolekce!

Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my!