Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Den otevřených dveří plánovaný na sobotu 27. 11. 2021 se neuskuteční. Pokud se epidemiologická situace zlepší, bude den otevřených dveří v druhém plánovaném termínu (nejen pro jazyky, ale pro celou školu), tedy ve středu 16. 2. 2022 odpoledne.

Pozor

Videopozvánka ke studiu na naší škole je dostupná zde a prezentace jednotlivých oborů zde

Pozor

Na našem gymnáziu, podobně jako na některých dalších vybraných školách, bude nyní probíhat testování přesnější metodou PCR testů. S ohledem na kapacitní možnosti laboratoře a potřebu rozdělit testování mezi školami nám bylo nyní stanoveno úterý jako testovaci den, počínaje 4. 1. 2022.

Aktuality

Návštěva španělského velvyslance a beseda o dárcovství krve

Velvyslanec Španělska Jeho Excelence pan Ángel Lossada Torres-Quevedo navštívil 30. září naši školu. Po přijetí vedením školy Jeho Excelence vedla besedu se studenty naší bilingvy ze tříd 5.D a 6.D. Studenti měli jedinečnou příležitost položit panu velvyslanci dotazy, které je zajímají. Děkujeme Jeho Excelenci, že si ve svém programu našel čas pozdravit naše studenty a prohlédnout si naši školu.

Paralelně s touto akcí proběhla beseda se studenty třetích ročníků vyššího gymnázia na téma dárcovství krve. Díky patří primářce Transfúzního oddělení Fakultní nemocnice Olomouc MUDr. Daně Galuszkové, Ph.D., MBA, které přišla studentům vysvětlit význam darování krve.

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2022/2023

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel.: 585 412 493      
tel. ředitel: 723 487 598
e-mail: skola@gcajkol.cz                                      datová schránka: 9r4gyf7