Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Ředitelské volno 25. a 26. října 2021.

Pozor

Dne 9. 11. 2021 proběhne na naší škole hodnotící čtvrtletní porada pedagogických pracovníků. Třídní učitelé předají v elektronické podobě po poradě rodičům všech žáků informaci o výsledné klasifikaci ve čtvrtletí v daném předmětu, dále také informaci o chování a absenci žáků ve výuce. Rodiče se mohou od 10.11. 2021 obrátit na jednotlivé vyučující prostřednictvím mailu: prijmeni@gcajkol.cz a případně dohodnout s vyučujícím daného předmětu konzultaci ve škole.

Aktuality

Návštěva španělského velvyslance a beseda o dárcovství krve

Velvyslanec Španělska Jeho Excelence pan Ángel Lossada Torres-Quevedo navštívil 30. září naši školu. Po přijetí vedením školy Jeho Excelence vedla besedu se studenty naší bilingvy ze tříd 5.D a 6.D. Studenti měli jedinečnou příležitost položit panu velvyslanci dotazy, které je zajímají. Děkujeme Jeho Excelenci, že si ve svém programu našel čas pozdravit naše studenty a prohlédnout si naši školu.

Paralelně s touto akcí proběhla beseda se studenty třetích ročníků vyššího gymnázia na téma dárcovství krve. Díky patří primářce Transfúzního oddělení Fakultní nemocnice Olomouc MUDr. Daně Galuszkové, Ph.D., MBA, které přišla studentům vysvětlit význam darování krve.

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2021/2022

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel.: 585 412 493      
tel. ředitel: 723 487 598
e-mail: skola@gcajkol.cz                                      datová schránka: 9r4gyf7

Informace Školní trička a mikiny

Podobně jako v minulých letech jsme si jako škola nechali vytvořit svoji vlastní školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na eshopu https://www.kraloveskoly.cz/cajkovskeho/

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 7. 10. 2021. Následně se eshop uzavře a objednané zboží půjde do výroby. Neváhejte proto, pokud si chcete pořídit ten svůj kousek ze školní kolekce!

Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my!