Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Úřední hodiny během přijímacího řízení: pondělí až pátek: 7.15 – 12.00, 12.30 – 15.30

V úterý 7. května je vyhlášeno ředitelské volno.

Úspěchy studentů

Sport

Školní rok 2013-2014

Petr Utíkal – tenis – vozíčkář
Zlatý kanár ČR – nejlepší tenista v ČR na vozíčku
Poprvé postup do 1. stovky světového žebříčku – 87. místo na světě ve čtyřhře
6x účast ve finále mezinárodních turnajů

Marek Švestka – judo
Mistr České republiky – judo - dorostenci
Dorostenec roku 2013 - judo
Ocenění Města Česká Třebová za sportovní reprezentaci

Marie Holčáková - judo
3. místo na mistrovství ČR v kategorii ženy

Barbora Štefková – tenis
Aktuální umístění ve světovém žebříčku – 419. místo ve dvouhře - ženy
V roce 2014 doposud 9x účast ve finále zahraničních turnajů - ženy

Karolína Novotná – tenis
1. místo na oblastním přeboru - dorostenky
Účast ve finále zahraničního turnaje

Zuzana Červinková – judo
Mistryně České republiky v judu - kategorie juniorky
1. místo na mistrovství ČR – judo, kategorie dorostenky
3. místa na mezinárodních turnajích

Adéla Szarzecová – judo
3. místo na mistrovství ČR – judo - ženy
2. místo na mistrovství ČR – judo – dorostenky

František Šmehlík – judo
3. místo na mistrovství ČR – judo – junioři

Sára Kaňkovská – cyklistika
1. místo na mistrovství ČR v cyklistice – dráha - scratch – juniorky + ženy
1. místo na mistrovství ČR – sprint družstev – juniorky + ženy
1. místo na mistrovství ČR – bodovací závod na 20 km - – juniorky + ženy

Ema Kaňkovská – cyklistika
2. místo na mistrovství ČR v cyklistice – dráha - scratch – juniorky + ženy
1. místo na mistrovství ČR – sprint družstev – juniorky + ženy
4. místo na mistrovství ČR – bodovací závod na 20 km - – juniorky + ženy

Eliška Vzatková – plavání s ploutvemi
2. místo na mistrovství ČR v plavání s ploutvemi, 200m
3. místo na mistrovství ČR v plavání s ploutvemi, štafeta 4x100m

Hana Kratochvílová – házená
1. místo v ČR – házená – starší dorostenky

futsal - hoši
1. místo v krajském kole

přespolní běh - hoši
1. místo v okresním kole, 1. místo v krajském kole, 3. místo v republikovém finále

házená - dívky
1. místo v okresním kole, 1. místo v krajském kole

basketbal - dívky
1. místo v okresním kole, 2. místo v krajském kole

basketbal - hoši
1. místo v okresním kole, 1. místo v krajském kole

plavání - hoši
1. místo v okresním kole

atletika - Pohár CORNY (dívky)
1. místo v okresním kole, 3. místo v krajském kole

atletika - Pohár CORNY (hoši)
3. místo v okresním kole, 8. místo v krajském kole

Předcházející období

Jonatán Šrámek
3. místo na ME v kanoistice

Vilém Vidras
9. místo na MS juniorů v disko tancích

Kristian Holibka
3. místo v lize ČR – vodní pólo

František Šmehlík
3. místo na mistrovství ČR – judo

Aneta Filípková
2. místo v celorepublikové soutěži – sportovní aerobic

David Pekárek
účast na Mistrovství Evropy - kategorie 16,

atletika - Pohár CORNY (dívky) - 3. místo v okresním kole, 7.místo v krajském kole

atletika - Pohár CORNY (hoši) - 5. místo v okresním kole

atletika – (atletický čtyřboj) - mladší žákyně – 4. místo v okresním kole, starší žákyně - 6. místo v okresním kole

atletika – (atletický čtyřboj)- mladší žáci – 6. místo v okresním kole, starší žáci - 6. místo v okresním kole

atletika -Pohár rozhlasu - starší žáci – 6.místo v okresním kole, starší žákyně – 4.místo v okresním kole, 3.místo v krajském kole

atletika -Pohár rozhlasu - mladší žáci – 11.místo v okresním kole, mladší žákyně 10. místo v okresním kole

plavání (dívky) - 5. místo okresní kolo

plavání (hoši)- 3. místo okresní kolo

volejbal (hoši) - 1. místo okresní kolo , 3. v místo krajské kolo

volejbal(dívky) - 2. místo okresní kolo

házená (dívky) - 2. místo okresní kolo, 2. místo krajské kolo

basketbal (dívky)- 1. místo okresní kolo, 1.místo krajské kolo, 4.místo republ. finále

florbal - 1. místo okresní kolo, 5. místo krajské kolo

Floor Cup – 3.místo

Hokejbal proti drogám – 2. místo

Florbalový turnaj ZŠ – 3. místo

Středoškolský pohár v atletice - CORNY - 2010
- 3. místo v okresním kole (chlapci)
- 5. místo v krajském kole (chlapci)

Atletika 09/10
- 3. místo v okresním kole (chlapci)
- 3. místo v krajském kole (chlapci)
- 3. místo v okresním kole (dívky)
- 8. místo v krajském kole (dívky)

Fotbal 09/10
- 1. místo v okresním kole
- 3. místo v krajském kole

Plavání 09/10
- účast v okresním kole

Volejbal 09/10
- 1. místo v okresním kole (dívky)
- 2. místo v krajském kole (dívky)
- 1. místo v okresním kole (chlapci)
- 1. místo v krajském kole (chlapci)
- 3. místo v kvalifikaci na republikové finále(chlapci)

CVEK 09/10
- 1. místo (dívky + chlapci)

Házená 09/10
- 2. místo v okresním kole (dívky)
- 1. místo v okresním kole (chlapci)
- 3. místo v krajském kole (chlapci)

Basketbal 09/10
- 1. místo v okresním kole (chlapci)
- 4. místo v krajském kole (chlapci)
- 1. místo v okresním kole (dívky)
- 3. místo v krajském kole (dívky)

Florbal 09/10
- 1. místo Pohár ředitele ZŠ Libina

Atletika 08/09
- 3. místo v okresním kole (chlapci)
- 6. místo v krajském kole (chlapci)
- 2. místo v okresním kole (dívky)
- 6. místo v krajském kole (dívky)

Fotbal 08/09
- 1. místo v okresním kole
- 1. místo v krajském kole
  z kvalifikace na MČR - nepostoupili

Plavání 08/09
- 1. místo v okresním kole (dívky)
- 1. místo v krajském kole (dívky)
- 8. místo v republikovém finále (dívky)
- 1. místo v okresním kole (chlapci)
- 2. místo v krajském kole (chlapci)

Volejbal 08/09
- 1. místo v okresním kole (dívky)
- 1. místo v krajském kole (dívky)
- 1. místo v okresním kole (chlapci)
- 1. místo v krajském kole (chlapci)

CVEK 08/09
- 1. místo (dívky + chlapci)

Házená 08/09
- 2. místo v okresním kole (dívky)
- 3. místo v okresním kole (chlapci)

Basketbal 08/09
- 2. místo v okresním kole (chlapci)
- 1. místo v okresním kole (dívky)
- 1. místo v krajském kole (dívky)
- 1. místo kvalifikace na republikové finále (dívky)
- 6. místo v republikovém finále (dívky)

Nedvěd Jaroslav
- 1. místo MS juniorů sprint teamů –kanoistika
- 1. místo MS juniorů dlouhý závod – kanoistika
- 3. místo MS junorů sprint jednotlivci – kanoistika
- 1. místo MČR dlouhý závod teamů
- 1. místo MČR dlouhý závod dorostenců
- 3. místo MČR sprint dorostenců

Hengalová Rebeka
- 3. místo MS v interpretačním umění

Samsung liga 06/07
- 1. místo v okresním
- 1. místo v krajském
- 6. místo v republikovém finále

Volejbal 07/08
- 1. místo v okresním kole (dívky)
- 1. místo v krajském kole (dívky)
- 1. místo na republikovém finále (dívky)
- 16. místo SVĚTOVÉ HRY v Sardínii (dívky)
- 1. místo v okresním kole (chlapci)
- 1. místo v krajském kole (chlapci)
- 1. místo na republikovém finále (chlapci)
- 24. místo SVĚTOVÉ HRY v Sardínii (chlapci)

Basketbal 07/08
- 2. místo v okresním kole (dívky)
- 4. místo v okresním kole (chlapci)

Házená 07/08
- 2. místo v okresním kole (dívky)

Plavání 07/08
- 1. místo v okresním kole (dívky)
- 1. místo v krajském kole (dívky)
- 1. místo v okresním kole (chlapci)
- 2. místo v okresním kole (chlapci)

Kopaná 07/08
- účast ve skupině

Atletika 07/08
- 4. místo v okresním kole (chlapci)
- 7. místo v krajskémkole (chlapci)

Florbal 06/07
- 4. místo v okresním kole (smíšené družstvo)

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2018 / 2019

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel: 585 412 493
e-mail: skola@gcajkol.cz