Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Ředitelské volno 25. a 26. října 2021.

Pozor

Dne 9. 11. 2021 proběhne na naší škole hodnotící čtvrtletní porada pedagogických pracovníků. Třídní učitelé předají v elektronické podobě po poradě rodičům všech žáků informaci o výsledné klasifikaci ve čtvrtletí v daném předmětu, dále také informaci o chování a absenci žáků ve výuce. Rodiče se mohou od 10.11. 2021 obrátit na jednotlivé vyučující prostřednictvím mailu: prijmeni@gcajkol.cz a případně dohodnout s vyučujícím daného předmětu konzultaci ve škole.

Německý jazyk - výměnné pobyty

15. - 21.6.2008 - Singen

Ve dnech 15. - 21. 6. 2008 se vypravila skupina našich studentů jako každý rok do německých rodin v Singen. Naši studenti poznali, v jakém prostředí se učí a žijí jejich austauschpartneři, navštívili jsme jejich školu a byli s nimi ve vyučování, vylezli jsme na obrovskou zříceninu hradu Hohentwiel, ze které se nabízí nádherný výhled do kraje. Prohlédli jsme si Kostnici, město nám tak blízké, navštívili jsme malebné městečko Meeresburg na břehu Bodamského jezera, které se pyšní kvalitními vinnými sklepy. Byli jsme pozváni na ochutnávku vín spojenou se zajímavou přednáškou. Velkou zábavu a také příjemné množství adrenalinu nám přinesla celodenní návštěva Europaparku s mnoha atrakcemi. Pobyt skončil společnou grilovačkou a halasným fanděním fotbalových fanoušků. Loučení bývá vžycky trochu smutné, ale příští rok se přece zase uvidíme.

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2021/2022

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel.: 585 412 493      
tel. ředitel: 723 487 598
e-mail: skola@gcajkol.cz                                      datová schránka: 9r4gyf7

Informace Školní trička a mikiny

Podobně jako v minulých letech jsme si jako škola nechali vytvořit svoji vlastní školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na eshopu https://www.kraloveskoly.cz/cajkovskeho/

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 7. 10. 2021. Následně se eshop uzavře a objednané zboží půjde do výroby. Neváhejte proto, pokud si chcete pořídit ten svůj kousek ze školní kolekce!

Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my!