Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Ředitelské volno 25. a 26. října 2021.

Pozor

Dne 9. 11. 2021 proběhne na naší škole hodnotící čtvrtletní porada pedagogických pracovníků. Třídní učitelé předají v elektronické podobě po poradě rodičům všech žáků informaci o výsledné klasifikaci ve čtvrtletí v daném předmětu, dále také informaci o chování a absenci žáků ve výuce. Rodiče se mohou od 10.11. 2021 obrátit na jednotlivé vyučující prostřednictvím mailu: prijmeni@gcajkol.cz a případně dohodnout s vyučujícím daného předmětu konzultaci ve škole.

Německý jazyk - výměnné pobyty

19. - 27.9.2009 - Eislingen

Už po desáté jsme pobývali v Eislingen u Stuttgartu…(první návštěva Olomouce -Petr Ritz – květen 1999).
Byli jsme přivítání na radnici panem starostou Guntherem Frankem v doprovodu s Michaelem von Hagenem, ředitelem partnerské školy- Gymnázia EK. Pohoštění s typickými preclíky, Apfelsaftem a s předáváním dárků vytvořilo příjemnou přátelskou atmosféru.
Ve škole …vlídné uvítaní v zázemí školy…účast ve výuce,… oběd…sportovní odpoledne. Měli jsme program bohatý na zážitky a poznávání...
Barokní zámek Ludwigsburg okouzlí nádhernými interiéry i barokní zahradou a najdete zde také stále funkční Porzellan Manufaktur.
Botanická a zologická zahrada Wilhelma ve Stuttgartu si získá srdce každého návštěvníka.
Mercedes-Benz Muzeum se svou unikátní sbírkou i skvělou moderní architekturou je opravdu neopakovatelným zážitkem…stejně jako procházka Stuttgartem. Tak pojeďte taky s námi!

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2021/2022

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel.: 585 412 493      
tel. ředitel: 723 487 598
e-mail: skola@gcajkol.cz                                      datová schránka: 9r4gyf7

Informace Školní trička a mikiny

Podobně jako v minulých letech jsme si jako škola nechali vytvořit svoji vlastní školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na eshopu https://www.kraloveskoly.cz/cajkovskeho/

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 7. 10. 2021. Následně se eshop uzavře a objednané zboží půjde do výroby. Neváhejte proto, pokud si chcete pořídit ten svůj kousek ze školní kolekce!

Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my!