Vítejte na stránkách gymnázia

Pozor

Ředitelské volno 25. a 26. října 2021.

Pozor

Dne 9. 11. 2021 proběhne na naší škole hodnotící čtvrtletní porada pedagogických pracovníků. Třídní učitelé předají v elektronické podobě po poradě rodičům všech žáků informaci o výsledné klasifikaci ve čtvrtletí v daném předmětu, dále také informaci o chování a absenci žáků ve výuce. Rodiče se mohou od 10.11. 2021 obrátit na jednotlivé vyučující prostřednictvím mailu: prijmeni@gcajkol.cz a případně dohodnout s vyučujícím daného předmětu konzultaci ve škole.

Německý jazyk - výměnné pobyty

9. - 16.6.2013 - Singen

Ve dnech 9.-16.6.2013 se opět vypravila skupina našich studentů do německých rodin v Singen. Studenti poznávali prostředí, ve kterém žijí jejich němečtí vrstevníci. Navštívili jsme jejich školu a byli jsme s nimi ve vyučování. Na nedaleké rozsáhlé zřícenině hradu Hohentwiel, která tvoří nepřehlédnutelnou dominantu města, se nám nabídl nádherný výhled do kraje, který tvoří vyhaslé vulkány. Prohlédli jsme si Kostnici a navštívili Husův dům, příjemné chvíle jsme prožili v Meeresburku na břehu Bodamského jezera, který se pyšní hrázděnou architekturou, kvalitními vinnými sklepy i např. gotickým hradem, kde žila a tvořila velká německá básnířka Annette von Droste-Hülshof. Velkým zážitkem byla pro nás návštěva pravěké vesnice postavené na kůlech nad Bodamským jezerem v Unteruhldingen. V Schaffhausenu jsme pocítili doslova na vlastní kůži vydatnost mohutných Rýnských vodopádů. A samozřejmě celý týden obklopeni němčinou, kterou jsme měli možnost neustále vylepšovat.

Zpět

Informace Informace o studiu

pro školní rok 2021/2022

Informace Španělská sekce

Informace

Informace Inspekční zpráva
Inspekční zpráva

Informace Kontakt

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
Čajkovského 68/9
779 00 Olomouc
tel.: 585 412 493      
tel. ředitel: 723 487 598
e-mail: skola@gcajkol.cz                                      datová schránka: 9r4gyf7

Informace Školní trička a mikiny

Podobně jako v minulých letech jsme si jako škola nechali vytvořit svoji vlastní školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na eshopu https://www.kraloveskoly.cz/cajkovskeho/

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 7. 10. 2021. Následně se eshop uzavře a objednané zboží půjde do výroby. Neváhejte proto, pokud si chcete pořídit ten svůj kousek ze školní kolekce!

Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my!